Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 322

Italo Calvino: Végül arra száll egy holló. Novellák. Ford.: Nemeskürty István. Bp., 1959., Zrínyi. Szász Endre (1927-2003) illusztrációival. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.   A fordító, Nemeskürty István (1925-2015) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány. "Gábor Viktor főparancsnoknak alázatos tisztelettel 1959. IV./11. (?) 7. Nemeskürty István, egy közlegény (de nem Tomegra.)"
17452.

Rufpreis:
1 800 HUF
17

Hegyaljai Kiss Géza: Árva Bethlen Kata. H.n., é.n., a szerző kiadása, 130+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17453.

Rufpreis:
1 800 HUF

17454.

Rufpreis:
1 000 HUF

17455.

Rufpreis:
1 000 HUF

17456.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pais István: antik bölcsek, gondolatok, aforizmák. Dedikált Hegedüs Géza író részére Bp., 1986, Szerzői kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17457.

Rufpreis:
2 400 HUF

17458.

Rufpreis:
2 400 HUF

Révész Béla: Egyedül mindenkivel. Regény a meg nem szabaduló prédáról. [Budapest, 1922]. Globus. kiadói papírborítóval
17459.

Rufpreis:
1 400 HUF

Várkonyi Nándor: Az ötödik ember I. Bp., 1995, Széphalom Könyvműhely. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17460.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Adorján: A lelkiismeret aranytükre. Adatok a magyar ősvallás erkölcstanából. Fahrwangen, 1975, Duna Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17461.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tiry László: Veszélyben. Bp., 1942, Antiqua-ny., 147 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.
17462.

Rufpreis:
2 800 HUF

17463.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF