Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
1967-1968 Werk. Häuser für die Jugend - Die Landschaft als Kunstwerk. Német nyelvű építészeti folyóirat 10 száma (1967. 1-6 sz., 1968. 2.,5-7 sz.) Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Papírkötés, kopott borítókkal, 1-2 gerincen szakadással.
David Hockney: Titkos tudás. A régi mesterek technikájának újrafelfedezése. Ford.: Beck András. Bp., 2003., Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
David Gariff-Eric Denker-Dennis P. Weller: Festők, akik ihletet adtak, és akiket megihlettek. Bp., 2009., Officina '96. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Győző Sikota: Herend manufaktur der ungarischen porzellankunst. Bp.,1981, Corvina. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.