Művészeti Könyvtár tétel, 3 db. Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál. Szerk.: Dr. K. Lippich Elek. Bp, 1910, Lampel R. Könyvkereskedése. Tizenhat melléklettel, három hasonmással és hatvan szövegbe nyomott képpel. Kopott kartonált papírkötésben, sérült gerinccel. + Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály I.-II. kötet. Szerk.: Dr. K. Lippich Elek. Bp, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. Kopott kartonált papírkötésben. Az első kötetnek leszakadt a hátsó borítója.
Szeged könyv tétel, 2 db: 17. Szegedi ünnepi hetek 1975. Fekete-fehér képekkel illusztrált terjedelmes műsorfüzet. Kiadói papírkötés, alján kissé sérült gerinccel. + Horváth Mihály (szerk.):Szegedi Szabadtéri Játékok. Készült 1973-ban, a Szegedi Szabadtéri Játékok 15. évfordulójára, 1500 példányban. 36 p.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott vászonkötés.
Ifj. Gyergyádesz László: Kecskemét szecessziós építészete - I. Modern és magyaros. Secession architecture - Modern and Hungarian. Kecskemét, 2019, Kecskeméti Lapok Kft - Kecskeméti Katona József Múzeum. 111p. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
István Nyári Paintings (kétnyelvű) 30 év munkái 1974-2004. Sorszámozott, aláírt példány 74/500. Bp., 2004. Benedek Mari Bt. Kiadói kartonált papírkötés, Folio.
Magyar festőművészet albuma. A magyar festészet fejlődése a régiektől az újakig. Tíz színes műmelléklettel számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1904), Hornyánszky, 140 p.+10 t. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban
Bachman Gábor. Építészeti festmények. Építészeti modellek 1990-1994. Bp., Ludwig Múzeum. 59p. Bachman Gábor műveinek, terveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.