Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 200

Connolly, Sean: The complete Drawing & Painting Course. 1997, Pageone. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16739.

Rufpreis:
3 000 HUF

Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1934, Dante. Kiadói kissé foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
16740.

Rufpreis:
1 200 HUF

Művészeti Könyvtár tétel, 3 db. Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál. Szerk.: Dr. K. Lippich Elek. Bp, 1910, Lampel R. Könyvkereskedése. Tizenhat melléklettel, három hasonmással és hatvan szövegbe nyomott képpel. Kopott kartonált papírkötésben, sérült gerinccel. + Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály I.-II. kötet. Szerk.: Dr. K. Lippich Elek. Bp, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. Kopott kartonált papírkötésben. Az első kötetnek leszakadt a hátsó borítója.
16741.

Rufpreis:
1 800 HUF

16742.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ifj. Gyergyádesz László: Kecskemét szecessziós építészete - I. Modern és magyaros. Secession architecture - Modern and Hungarian. Kecskemét, 2019, Kecskeméti Lapok Kft - Kecskeméti Katona József Múzeum. 111p. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16743.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az Év fotói. Pictures of the Year 1992. Bp., 1993. Pelikán .Kiadói papírkötésben.
16744.

Rufpreis:
1 200 HUF

István Nyári Paintings (kétnyelvű) 30 év munkái 1974-2004. Sorszámozott, aláírt példány 74/500. Bp., 2004. Benedek Mari Bt. Kiadói kartonált papírkötés, Folio.
16745.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gogol: Egy őrült emlékiratai-Boris László illusztrálta. Budapest 1999. Wolfpress Kiadó. Reprint kiadás.
16746.

Rufpreis:
800 HUF

Géczi Zoltán (szerk.): Fotók, amelyek megváltoztatták az évszázadot. én. Pannon literatúra. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
16747.

Rufpreis:
1 200 HUF

Balázs Dercsényi - Gábor Hegyi - Ernő Marosi - József Török: Catholic Churches in Hungary. Bp., 1992. Hegyi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16748.

Rufpreis:
1 000 HUF

16749.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bachman Gábor. Építészeti festmények. Építészeti modellek 1990-1994. Bp., Ludwig Múzeum. 59p. Bachman Gábor műveinek, terveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16750.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF