Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 200

16751.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. 180 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. + Építészet. A Magyar Mérnök- és Építészegylet negyedévi szemléje. I. kötet, 1. füzet. Bp., 1941, Magyar Mérnök- és Építészegylet. 32+5 p. Számos fekete-fehér fotóval. Szakadt, sérült kiadói tűzött papírkötés.
16752.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koczog Ákos: Textil. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16753.

Rufpreis:
800 HUF

Koczogh Ákos: Fémművesség. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16754.

Rufpreis:
800 HUF

Wilhelm Lübke: Die Kunst der Barockzeit und des Rokoko. Vollständig neu bearbeitet von Max Semrau. Grundriss der Kunstgeschichte. IV. köt. Stuttgart, 1905., Paul Neff Verlag. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, és néhány színes táblával illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
16755.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db művészeti kiadvány: Xavier Costa Clavell: Picasso. Picasso Museum. Barcelona, é.n., Escudo de Oro. 20. kiadás. 93 p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Picasso műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Valérie Mettais: Your visit to Orsay. Versailles, 1999, Art Lys. Angol nyelven. 191p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Monet, Gauguin, Van Gogh műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16756.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db, elsősorban erdélyi színházzal kapcsolatos könyv: Herepei János: A kolozsvári színház és színészet történetéből. Kolozsvár, 2005, Művelődés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Enyedi Sándor: Déryné erdélyi színpadokon. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, sérült kötéssel, előzéklap és címlap kissé foltos. + Kálmán Vera: Emlékszel még... Kálmán Imre élete. Bp., 1985, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16757.

Rufpreis:
1 000 HUF

16758.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wehner Tibor: Wagner János. A művész, Wagner János által aláírt! Bp., 2020, Körmendi. 207 p. Wagner János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
16759.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rohrer, Hellmut; Ketelsen-Volkhardt, Anne Dore: Georg Karl Pfahler, István Nádler. Eine Ausstellung des Kunstvereins Göppingen, Städtische Galerie 18. Juni bis 18. Juli 1993. Megjelent 1000 példányban. 105p. Nádler István és Georg Karl Pfahler műveivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus, Hegyi Lóránd és Alexander Tolnay német nyelvű írásaival. Kiadói papírkötés, hátsó borító kisebb felületi sérülésekkel.
16760.

Rufpreis:
2 800 HUF

Henri Stierlin: The Art of Maya. Köln, 1994, Evergreen. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16761.

Rufpreis:
2 400 HUF

17000.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF