Vadászi Erzsébet: A bútor története. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. 243 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Vasari, Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Ford.: Zsámboki Zoltán. H.n., 2004, TKK. 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Kecskés Ágnes Munkácsy-díjas kárpitművész, a Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia tagja életműkatalógusa. Szerk.: Kecskés Ágnes. H.n., 2009, KOMPRESS. 80 p. Egészoldalas reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 db Bényi László katalógus: Bényi László 1909-2004. Szerk.: Kertész Róbert. Monográfiák 3. Szolnok, 2009, Szolnoki Művészeti Egyesület. 94 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban. + Bényi László festészete. A Tavaszi Fesztivál keretében köszönti a 25 éves Pataky Művelődési Központ a 90 éves Bényi László festőművészt. Bp., 2000, Color Paletta. 28 p. Egészoldalas reprodukciókkal. Kiadói papírkötés. + Bényi László. A 85 éves Bényi László köszöntése. Bp., é.n., Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas reprodukciókkal. Kiadói papírkötés.
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Propyläen Kunstgeschichte 3 kötete: Max Osborn: Die Kunst des Rokoko. Propyläen Kunstgeschichte XIII Berlin, 1929, Propyläen Verlag; Wilhelm von Bode: Die Kunst der Frührenaissance in Italien. Propyläen Kunstgeschichte VIII. Berlin, 1923, Propyläen Verlag. 3. kiadás. Címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és szakadással; Paul Schubring: Die Kunst der Hochrenaissance in Italien. Propyläen Kunstgeschichte IX. Berlin, 1926, Propyläen Verlag. Mind német nyelven, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Mind kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval és gerinccel.
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp., [1933], Műemlékek Országos Bizottsága/Magyar Könyvbarátok (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 244 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos és kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. 1 t + 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lapon kis sérüléssel, hiánnyal.
Propyläen Kunstgeschichte 3 kötete: Werner Weisbach: Die Kunst des Barock. Propyläen Kunstgeschichte XI. Berlin, 1924, Propyläen Verlag; A.E. Brinckmann: Die Kunst des Rokoko. Propyläen Kunstgeschichte XIII. Berlin, 1940, Propyläen Verlag; Paul Schubring: Die Kunst der Hochrenaissance in Italien. Propyläen Kunstgeschichte IX. Berlin, 1926, Propyläen Verlag. 2. kiadás. Mind német nyelven, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Mind kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval és gerinccel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.