Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 200

Vadászi Erzsébet: A bútor története. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. 243 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16727.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vasari, Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Ford.: Zsámboki Zoltán. H.n., 2004, TKK. 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16728.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kecskés Ágnes Munkácsy-díjas kárpitművész, a Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia tagja életműkatalógusa. Szerk.: Kecskés Ágnes. H.n., 2009, KOMPRESS. 80 p. Egészoldalas reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16729.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balogh Edit: Fény. Ferenczy Noémi-díjas kárpitművész. Bp., 2013, Bodnár Nyomda/Pitheas. Egészoldalas reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16730.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bényi Eszter textilművész. Szerk.: Bárd Johanna, Bényi Eszter. Dedikált példány. Bp., é.n., magánkiadás. Egészoldalas reprodukciókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
16731.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db Bényi László katalógus: Bényi László 1909-2004. Szerk.: Kertész Róbert. Monográfiák 3. Szolnok, 2009, Szolnoki Művészeti Egyesület. 94 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban. + Bényi László festészete. A Tavaszi Fesztivál keretében köszönti a 25 éves Pataky Művelődési Központ a 90 éves Bényi László festőművészt. Bp., 2000, Color Paletta. 28 p. Egészoldalas reprodukciókkal. Kiadói papírkötés. + Bényi László. A 85 éves Bényi László köszöntése. Bp., é.n., Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas reprodukciókkal. Kiadói papírkötés.
16732.

Rufpreis:
2 400 HUF

16733.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régiségek. Képes enciklopédiája. Szerk.: Paul Atterbury-Lars Tharp. Fordította: Moskovszky Éva. Bp.,1994, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
16734.

Rufpreis:
2 000 HUF

16735.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp., [1933], Műemlékek Országos Bizottsága/Magyar Könyvbarátok (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 244 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos és kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
16736.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. 1 t + 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lapon kis sérüléssel, hiánnyal.
16737.

Rufpreis:
1 400 HUF

16738.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF