https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 200

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kratochwill Mimi: Marton László. Bp.,1992., (Veszprém, Veszprémi-ny.). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
16679.

Kratochwill Mimi: Marton László. Bp.,1992., (Veszprém, Veszprémi-ny.). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A korai középkor. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1988. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
1
16680.

A korai középkor. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1988. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A művészet kezdetei. Az őskor, Egyiptom, Mezopotámia és a prekolumbián Amerika művészete. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1990. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
1
16681.

A művészet kezdetei. Az őskor, Egyiptom, Mezopotámia és a prekolumbián Amerika művészete. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1990. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az antik világ. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1986. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
1
16682.

Az antik világ. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1986. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ingo F. Walther, Rainer Metzger: Marc Chagall 1887-1985. Köln, 1992, Benedikt Taschen Verlag GmbH. Kiadói papírkötés.
1
16683.

Ingo F. Walther, Rainer Metzger: Marc Chagall 1887-1985. Köln, 1992, Benedikt Taschen Verlag GmbH. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
V.V. Sztaszov. Orosz művészet. A XIX. század második felének festészete. Szerkesztette és a bevezető tanulmányt írta: Bacher Béla. Bp., 1955, Képzőművészeti alap. Kiadói félvászon-kötés.
1
16684.

V.V. Sztaszov. Orosz művészet. A XIX. század második felének festészete. Szerkesztette és a bevezető tanulmányt írta: Bacher Béla. Bp., 1955, Képzőművészeti alap. Kiadói félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herbert Read: A modern szobrászat. Bp., 1964. Corvina. Kiadói-műbőr kötés, papír védőborítóval.
1
16685.

Herbert Read: A modern szobrászat. Bp., 1964. Corvina. Kiadói-műbőr kötés, papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dávid Katalin: magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16686.

Dávid Katalin: magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
1
16687.

Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pogány Frigyes: A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1
16688.

Pogány Frigyes: A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
International workshop '90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.
1
16689.

International workshop '90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Loredana Rea. DonArte. La struttura del simbolo. Dal simbolo archetipo al simbolo costruito. 1993, Arti Grafiche Tofani. Kiadói papírkötés.
1
16690.

Loredana Rea. DonArte. La struttura del simbolo. Dal simbolo archetipo al simbolo costruito. 1993, Arti Grafiche Tofani. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse