https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 200
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2441441
16679
403
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kratochwill Mimi: Marton László. Bp.,1992., (Veszprém, Veszprémi-ny.). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2414534
16680
403
0
2800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
A korai középkor. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1988. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2414504
16681
403
0
2800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
A művészet kezdetei. Az őskor, Egyiptom, Mezopotámia és a prekolumbián Amerika művészete. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1990. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2414518
16682
403
0
2800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Az antik világ. Főszerkesztő: dr. Aradi Nóra. Bp., 1986. Corvina. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2415777
16683
403
0
1800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Ingo F. Walther, Rainer Metzger: Marc Chagall 1887-1985. Köln, 1992, Benedikt Taschen Verlag GmbH. Kiadói papírkötés. 2401152
16684
403
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
V.V. Sztaszov. Orosz művészet. A XIX. század második felének festészete. Szerkesztette és a bevezető tanulmányt írta: Bacher Béla. Bp., 1955, Képzőművészeti alap. Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2400677
16685
403
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Herbert Read: A modern szobrászat. Bp., 1964. Corvina. Kiadói-műbőr kötés, papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2381834
16686
403
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Dávid Katalin: magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2381771
16687
403
0
1600
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2381843
16688
403
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Pogány Frigyes: A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2358355
16689
403
0
2400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
International workshop '90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2358398
16690
403
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Loredana Rea. DonArte. La struttura del simbolo. Dal simbolo archetipo al simbolo costruito. 1993, Arti Grafiche Tofani. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse