Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 200

Kunt Ernő: Temetők népművészete. Bp., 1983, Corvina. A szerző fotóival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + 2 db kapcsolódó újságkivágás
16631.

Rufpreis:
800 HUF

Libellus pictus, azaz képekkel írott könyvecskéje jeles házaknak, melyeket Alsócsernátontól Zsibóig eleink önnön oltalmukra és uruk dícséretére sok fáradozással emeltek és mesteri kézzel ékesítettek. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Cseh Gusztáv (1934-1985) kolozsvári grafikus 60 rézkarca. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, gyűrődésekkel.
16632.

Rufpreis:
800 HUF

A Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. A Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 42. Pécs, 1980. Kiadói papírkötés, kopásnyomokkal.
16633.

Rufpreis:
1 200 HUF

16634.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Az Erdélyi Szépmives Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Illusztrált. Kolozsvár,én. , Erdélyi Szépmives Céh. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
16635.

Rufpreis:
1 800 HUF

Varga Vera: Régi magyar üveg. Bp., 1989. Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötésben.
16636.

Rufpreis:
1 400 HUF

Oroszlán-Dobrovits Aladár: Az egyiptomi gyüjtemény. Vezető. Bp., 1939., Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé szakadt papírkötés.
16637.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rozsondai Marianne: A könyvkötés művészete. Műhelytitkok. Bp., 1983, Corvina. Kiadói papírkötés.
16638.

Rufpreis:
800 HUF

Cziffáry Gergely: A bélapátfalvi keménycserép. A szerző által aláírt példány. Studia Agriensia 18. Eger, 1997., Heves Megyei Múzeumi Szervezet - Dobó István Vármúzeum. Színes képtáblákkal. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
16639.

Rufpreis:
1 200 HUF
18

Régi türkmén szőnyegek. Bp., 1975., Iparművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
16640.

Rufpreis:
1 200 HUF

Merényi Ferenc: A magyar építészet 1867-1967. Bp, 1970, Műszaki. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16641.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gerő László: Az építészeti stílusok. Bp., 1957, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
16642.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF