1967-1968 Werk. Häuser für die Jugend - Die Landschaft als Kunstwerk. Német nyelvű építészeti folyóirat 10 száma (1967. 1-6 sz., 1968. 2.,5-7 sz.) Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Papírkötés, kopott borítókkal, 1-2 gerincen szakadással.