Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 62

11125.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kínai Festmény. Vintage selyem-papír kézzel festett impozáns-5 méter hosszú! tekercs-kép, csiszolt csont záró pecekkel,sok szöveggel (Versek) és pecséttel,természeti képekkel, madarakkal, hibátlan állapotban. 5 méter x35 cm
11126.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
11

Tantalusz. Elegáns Asztali italkínáló, kulccsal zárható zsanéros zárral, fogantyús fogóval,szögletes kétosztású kosárral, 2 kerek italos üveggel, becsiszol 2db dugóval Jelzett W(hisky) és G(in) betűkkel medalionban. Kulccsal(láncon)-működik, korának megfelelő szép állapotban. Alsó csavar újjal pótolva. 36x22 x11cm
11127.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

11128.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Antik Aufsatz. Barokk antik réz-ezüstözés maradványaival,jól megőrzött állapotban,vastag falú belevaló üvegbetéttel(Fújt? Buborékos);két oldalán díszes fogantyúval,plasztikus részletgazdag díszítéssel,finom patinával,Kétfejű sas (osztrák vagy cári?) és mesterjel a közepén,nagyon szép állapotban. d: 27 cm Üvegbetét:20x 5,5cm
11129.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

11130.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11131.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11132.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Asztalközép. Antik asztali lekerekitett sarkú hárömszög alakú gyümőlcsös tál, tömör bronz, három puttó tartja az ezüstőzés nyomait viselő tálcát, amiben egy levágott sarkú porcelán tál foglal helyet.Tál belsején aranyozott szárnyas khiméra alján ,,..Paris" jelzéssel.Tömör bronz talp sok karcolással-ütésnyommal, közepén bronz rozettával, patinával,jelzés nélkül m: 21 cm, d:27 cm
11133.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Antik Otoscope. Múzeumi orvosi müszer,Otoscope, amikor még az orr-fül-gégész orvos gyertyafénnyel vizsgálta a betegeit,-két lencsével,hibátlan állapotban.Jelzett (209 formaszám) K.K "F. Frits Wien" 1800-as évek vége.Apró kopásokkal.  18 x 4 x 8 cm
11134.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Faragott Falikép. Alján eredeti címkéjével: "Elefántcsont faragvány Készítette Reitmeyer Jenő..."nagyon míves ovális betétben üveg alatt miniatűr faragású tengerparti tájkép,híddal, fákkal, színes festett háttérrel,hajóval,világítótoronnyal. szép állapotban (hátulján újra ragasztás nyomaival-),eredeti árcédulával. 32x25 cm
11135.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Asztalközép. Nagyméretű Antik asztali fűszeres-ecet-olaj,só,cukor,díszes áttört motívumos füles kosárka négy lábon, négy hámozott üvegcsével becsiszolt dugókkal és két db fémkupakos nagy szóróval, alpakka ,patinával,jelzés nélkül m: 25 cm, d: 27 cm
11136.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF