Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 62

Fa díszkulacs (italtartó), közepén áttört réz díszítéssel, 42x26 cm. Kádár Jánosné / Tamáska Mária hagyatékának árveréséről, számlával. Szép állapotban.
11112.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

11113.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

cca 1920 A Hungária Nagyszálló (Grand Hotel Hungária) kávéházának újságtartója, a ,,L'Illustration'' c. francia hetilap számára (a szálloda külföldi lapokat is járatott nemzetközi vendégei számára). Nagyméretű, rézveretes, bőr borítású kartonmappa, rajta dombornyomott, aranyszínű betűkkel a szálloda/kávéház nevével és a folyóirat címével, valamint ,,Minta védelem bejelentve, Berkovits Sip-u. 4.'' felirattal. Korának megfelelő kopásokkal, minimális sérülésekkel, 42x32 cm
11114.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lotta Petterson design királykék üveg tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 26 cm
11115.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szemaspil Szalih Mehmed szarvasmarha- és borkereskedő pecsétnyomója Bronz XVI. sz. 2,5 cm
11116.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Iszmail Abdullah Mehmed juh - és borkereskedő pecsétnyomója Bronz XVI. sz. 2,5 cm
11117.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hakid Török búza- juh- és borkereskedő Iszlak pecsétnyomója Bronz XVI. sz. 3 cm
11118.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zománcdíszes nagyító. Aranyozott tűzzománc díszítésű asztali nagyító, cloisonne technikával megformált négy sok szinű gekkó tartja a hibátlanul csiszolt 7 cm átmérőjű lencsét,virágdíszes aranyozott fogóval, újszerű állapotban, dobozában. h: 16cm
11120.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
10

Antik Kariatida gyertyatartó, tűziaranyozott bronz, fragmentum, kopásokkal, fatalapzaton, m: 45 cm
11121.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ak&CIE ,Albert Köhler Wien Bécs Ausztria, Asztalközép. Ón, réz, jelzett, üveg betét hiány, kis lepattanásokkal, 19x11x24,5 cm
11122.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

Antik dúsan faragott fadoboz, kulcs nélkül, tetején szőlőt evő fácánok, kopásokkal, 19x29x10 cm
11123.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11124.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF