Tantalusz.
Elegáns Asztali italkínáló, kulccsal zárható zsanéros zárr... https://www.darabanth.com/de/40-Gross-Auktion/40.1/Kunst-Skulpturen-Historische-Dokumenten/Kunst-Antikvitaten~16464/Tantalusz-Elegans-Asztali-italkinalo-kulccsal-zarhato-zsaneros-zarral-fogantyus-fogova~II2844327
2844327
11127
40
38000
Art, antiquities
Beschreibung: Tantalusz.
Elegáns Asztali italkínáló, kulccsal zárható zsanéros zárral, fogantyús fogóval,szögletes kétosztású kosárral, 2 kerek italos üveggel, becsiszol 2db dugóval Jelzett W(hisky) és G(in) betűkkel medalionban. Kulccsal(láncon)-működik, korának megfelelő szép állapotban. Alsó csavar újjal pótolva.
36x22 x11cm
: nagy_andras