Tétel

Rufpreis:

38 000 HUF

Beschreibung:

Tantalusz. Elegáns Asztali italkínáló, kulccsal zárható zsanéros zárral, fogantyús fogóval,szögletes kétosztású kosárral, 2 kerek italos üveggel, becsiszol 2db dugóval Jelzett W(hisky) és G(in) betűkkel medalionban. Kulccsal(láncon)-működik, korának megfelelő szép állapotban. Alsó csavar újjal pótolva. 36x22 x11cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras