Kunst, Antikvitäten Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2859092
11149
40
28000
Art, antiquities
XIX. sz. Rendjel tartó. Aranyozott magyar koronás nemzeti kiscímer griffekkel a bőr dobozon, kulccsal, kopásnyomokkal, jó állapotban, 15x7x8 cm 2866864
11150
40
Art, antiquities
Ezüst (Ag) nyelű sétabot, lakkozott fa, a fogó végén felirattal: Palencsár Andor 1885. Korának megfelelő állapotban, kopásokkal, h: 89 cm
2864749
11151
40
40000
Art, antiquities
Vígh Ferenc (1881-1948): Áhítat. Kerámia, alján lepattanások, jelzett, m: 40 cm
2868185
11152
40
Art, antiquities
Antik donga gyalu 1889. CP jelzéssel. 18 cm / Antique barell maker plane
2866166
11154
40
48000
Art, antiquities
Aventurin nyaklánc, tenyésztett gyönggyel, h: 54 cm
2866162
11155
40
30000
Art, antiquities
Korall nyaklánc, h: 45 cm
2844352
11156
40
Art, antiquities
Antik pumpás tollak. Antik fekete Aranyhegyű tollak: 1."Castell14CAR 585,, hegy,króm klipszel, sárga fém karikával, EF jellel-kopott; 2 ,,Warranted 14K" hegyű,klipsz NÉLKÜL,kupak karikán jelzett:"mérleg jel és "A.W.Faber -Castell Germany"kopott; 3.Hegy ,,Warranted 14K USA" fekete, apró csíkozott díszítéssel,réz klipsz és szerelékek alul/felül, kupak repedt, két rézszínű gyűrűvel.kopott Antik bőr tokban. Gyűjtőknek. 2879509
11157
40
Art, antiquities
Pecsétnyomó (,,VITÉZ HORTHY ISTVÁN MAGY. ÁLL. VAS,-ACÉL-ÉS GÉPGYÁRAK; PÉNZTÁRAK") 12 cm / Seal maker 2845430
11158
40
Art, antiquities
Om mani padme hum feliratozott tibeti karék. Ezüstözött fém. 2879657
11159
40
Art, antiquities
cca 1930 Pénzügyőr tisztviselői kardbojt / Finance officer partepee 2879579
11160
40
Art, antiquities
K. u. K., tisztviselői kardbojt (mind a két oldalán kétfejű sasos hímzéssel) / Official's partepee 2884870
11161
40
110000
Art, antiquities
Johan Hugó (1891-1956): Női arckép. Ólomüveg, jelzés nélkül. Kopásnyomokkal. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 38x28 cm. / lead glass, unsigned. Provenance: from the estate of the artist. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF