Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 62

XIX. sz. Rendjel tartó. Aranyozott magyar koronás nemzeti kiscímer griffekkel a bőr dobozon, kulccsal, kopásnyomokkal, jó állapotban, 15x7x8 cm
11149.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag) nyelű sétabot, lakkozott fa, a fogó végén felirattal: Palencsár Andor 1885. Korának megfelelő állapotban, kopásokkal, h: 89 cm
11150.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vígh Ferenc (1881-1948): Áhítat. Kerámia, alján lepattanások, jelzett, m: 40 cm
11151.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Antik donga gyalu 1889. CP jelzéssel. 18 cm / Antique barell maker plane
11152.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Aventurin nyaklánc, tenyésztett gyönggyel, h: 54 cm
11154.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Korall nyaklánc, h: 45 cm
11155.

Korall nyaklánc, h: 45 cm

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Antik pumpás tollak. Antik fekete Aranyhegyű tollak: 1."Castell14CAR 585,, hegy,króm klipszel, sárga fém karikával, EF jellel-kopott; 2 ,,Warranted 14K" hegyű,klipsz NÉLKÜL,kupak karikán jelzett:"mérleg jel és "A.W.Faber -Castell Germany"kopott; 3.Hegy ,,Warranted 14K USA" fekete, apró csíkozott díszítéssel,réz klipsz és szerelékek alul/felül, kupak repedt, két rézszínű gyűrűvel.kopott Antik bőr tokban. Gyűjtőknek.
11156.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pecsétnyomó (,,VITÉZ HORTHY ISTVÁN MAGY. ÁLL. VAS,-ACÉL-ÉS GÉPGYÁRAK; PÉNZTÁRAK") 12 cm / Seal maker
11157.

Rufpreis:
8 000 HUF

Om mani padme hum feliratozott tibeti karék. Ezüstözött fém.
11158.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930 Pénzügyőr tisztviselői kardbojt / Finance officer partepee
11159.

Rufpreis:
10 000 HUF

K. u. K., tisztviselői kardbojt (mind a két oldalán kétfejű sasos hímzéssel) / Official's partepee
11160.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
9

Johan Hugó (1891-1956): Női arckép. Ólomüveg, jelzés nélkül. Kopásnyomokkal. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. 38x28 cm. / lead glass, unsigned. Provenance: from the estate of the artist.
11161.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF