Tétel

Rufpreis:

19 000 HUF

Beschreibung:

Antik Otoscope. Múzeumi orvosi müszer,Otoscope, amikor még az orr-fül-gégész orvos gyertyafénnyel vizsgálta a betegeit,-két lencsével,hibátlan állapotban.Jelzett (209 formaszám) K.K "F. Frits Wien" 1800-as évek vége.Apró kopásokkal. 18 x 4 x 8 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras