Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 78

19036.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Ezüst (Ag) talpas, kínáló, antik üveg betéttel, jelzett, hibátlan, m: 22 cm, d: 27 cm, nettó: 176 g
19037.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) szerelékes art deco karaffa, jelzett, hibátlan, vésett monogram a tetején: ZM korona, m: 26,5 cm
19038.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) szerelékes, királykék ólomkristály likőrös készlet, 6 személyes, kis kopásokkal, jelzett, m: 12-21,5 cm
19039.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
9

Ezüst (Ag) fogantyús, figurális törpe, sárga ólomkristály bonbontartó, jelzett, hibátlan, m: 21 cm, nettó: 75 g
19040.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
10

Ezüst (Ag) monogramos merőkanál, jelzett, h: 30 cm, nettó: 266 g
19041.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
11

Ezüst (Ag) keleti, filigrán díszítményes, kövekkel ékített doboz, jelzett, aranyozott, d: 9,5 cm, bruttó: 209 g
19042.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) dugós, antik, fújt, csiszolt kristály palack, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
19043.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) Áttört tálka, jelzett, 14,5x18,5 cm, nettó: 144g
19044.

Rufpreis:
10 000 HUF
16

Ezüst (Ag) kapoccsal, zafír, smaragd, rubin szemes nyaklánc, jelzett, h: 42 cm
19045.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst (Ag) foglalatban, nagyméretű tanzanit, medál, jelzett, 5,5x2,5 cm, bruttó: 42,7 g
19046.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Arany (Au/14k) foglalatban, cámea bross, jelzett, 3,5x3cm, bruttó: 8,18g
19047.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF