Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2842569
19036
40
46000
Jewellery and precious metal items
2859995
19037
40
40000
Ezüst (Ag) talpas, kínáló, antik üveg betéttel, jelzett, hibátlan, m: 22 cm, d: 27 cm, nettó: 176 g 2849356
19038
40
40000
Ezüst (Ag) szerelékes art deco karaffa, jelzett, hibátlan, vésett monogram a tetején: ZM korona, m: 26,5 cm 2848286
19039
40
28000
Ezüst (Ag) szerelékes, királykék ólomkristály likőrös készlet, 6 személyes, kis kopásokkal, jelzett, m: 12-21,5 cm 2860000
19040
40
24000
Ezüst (Ag) fogantyús, figurális törpe, sárga ólomkristály bonbontartó, jelzett, hibátlan, m: 21 cm, nettó: 75 g 2848369
19041
40
24000
Ezüst (Ag) monogramos merőkanál, jelzett, h: 30 cm, nettó: 266 g 2843899
19042
40
24000
Ezüst (Ag) keleti, filigrán díszítményes, kövekkel ékített doboz, jelzett, aranyozott, d: 9,5 cm, bruttó: 209 g 2859990
19043
40
15000
Ezüst (Ag) dugós, antik, fújt, csiszolt kristály palack, jelzett, hibátlan, m: 29 cm 2848374
19044
40
Ezüst (Ag) Áttört tálka, jelzett, 14,5x18,5 cm, nettó: 144g 2866171
19045
40
110000
Ezüst (Ag) kapoccsal, zafír, smaragd, rubin szemes nyaklánc, jelzett, h: 42 cm
2866175
19046
40
110000
Ezüst (Ag) foglalatban, nagyméretű tanzanit, medál, jelzett, 5,5x2,5 cm, bruttó: 42,7 g
2844623
19047
40
80000
Arany (Au/14k) foglalatban, cámea bross, jelzett, 3,5x3cm, bruttó: 8,18g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF