Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 78

Ezüst (Ag) pudrié, virág díszítményekkel, sérült, jelzett, d: 9 cm, nettó: 71 g
19072.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag) gyűszű. Jelzett, mesterjegyes, 2,6 g 20 mm / Silver thimble
19073.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) pudrié, virág díszítményekkel, sérült, jelzett, d: 9 cm, nettó: 66 g
19074.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Ezüst (Ag) női cigaretta tárca, sérült, jelzett, 5,5x8,5x0,7 cm, nettó: 59 g
19075.

Rufpreis:
4 000 HUF
17

Ezüst (Ag) nyelű 5 db kés, jelzett, h: 21 cm
19076.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) Cigarettatárca, 1906 körül, Szent Hubertusz zománcos jelenettel. Korának megfelelő minimális sérülésekkel, 7,5x9,5 cm, jelzett, bruttó: 151,3 g
19077.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF