Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2851950
19060
40
22000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) szervírozó lapát, gravírozott díszítéssel, Dianás jelzéssel, XIX. sz vége, SH mesterjeggyel 98 g, 30 cm 2851947
19061
40
Ezüst (Ag) szervírozó lapát, gravírozott díszítéssel, Dianás jelzéssel, XIX. sz vége, SH mesterjeggyel 78 g, 27 cm 2879694
19062
40
22000
Ezüst (Ag) fűszertartó, dianás jelzéssel FH mesterjeggyel 70 g 6x8 cm / Silver spice holder set 70 g 6x8 cm
2868161
19063
40
Ezüst (AG) vésett és gilosált magyar nemesi címeres asztali tubákos szelence dianás jelzéssel cca 1870 Albert Kettner bécsi ötvös munkája 86 g / Silver snuff box. Hallmarked 8,5x4,5 cm 2879697
19064
40
Ezüst (Ag) habos kanál. Jelzett, mesterjegyes 38 g 19 cm / Silver foam spoon. Hallmarked, signed. 2848378
19065
40
Ezüst (Ag) Art Deco színházi táska, jelzett, sérült, 27x15 cm, nettó: 212 g 2868163
19066
40
15000
Ezüst (Ag) kínai, ővre akasztható gazdagon díszített, figurális flaska tartó üveg betét nélkül, Jelzett, feliratozott XIX. sz 66,5 g 7 cm / Antique silver Chinese flask holder without glass. Richly ornemented, inscribed 2848381
19067
40
15000
Ezüst (Ag) Art Deco színházi táska, jelzett, sérült, 14,5x14 cm, nettó: 150 g 2848364
19068
40
Ezüst (Ag) 6 db teás kanál, jelzett, h: 15 cm, nettó: 203g 2868164
19069
40
Ezüst (Ag) kínai, nemzetségfő hüvelykujjgyűrű két részből áll, mozgatható, gazdagon díszített Jelzett, feliratozott XIX. sz 37 g 30x22 mm / Antique silver Chinese tribe leader thumb ring. Richly ornemented, inscribed 2848359
19070
40
Ezüst (Ag) díszes cigaretta tárca, aranyozott középső résszel, sérült, jelzett, 8x11,5x1 cm, nettó: 139 g 2864807
19071
40
Truart aranyozott ezüst (Ag) bross, jelzett. 11 cm 21,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF