Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 78

Ezüst (Ag) szervírozó lapát, gravírozott díszítéssel, Dianás jelzéssel, XIX. sz vége, SH mesterjeggyel 98 g, 30 cm
19060.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) szervírozó lapát, gravírozott díszítéssel, Dianás jelzéssel, XIX. sz vége, SH mesterjeggyel 78 g, 27 cm
19061.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) fűszertartó, dianás jelzéssel FH mesterjeggyel 70 g 6x8 cm / Silver spice holder set 70 g 6x8 cm
19062.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (AG) vésett és gilosált magyar nemesi címeres asztali tubákos szelence dianás jelzéssel cca 1870 Albert Kettner bécsi ötvös munkája 86 g / Silver snuff box. Hallmarked 8,5x4,5 cm
19063.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
17

Ezüst (Ag) habos kanál. Jelzett, mesterjegyes 38 g 19 cm / Silver foam spoon. Hallmarked, signed.
19064.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) Art Deco színházi táska, jelzett, sérült, 27x15 cm, nettó: 212 g
19065.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) kínai, ővre akasztható gazdagon díszített, figurális flaska tartó üveg betét nélkül, Jelzett, feliratozott XIX. sz 66,5 g 7 cm / Antique silver Chinese flask holder without glass. Richly ornemented, inscribed
19066.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) Art Deco színházi táska, jelzett, sérült, 14,5x14 cm, nettó: 150 g
19067.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) 6 db teás kanál, jelzett, h: 15 cm, nettó: 203g
19068.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) kínai, nemzetségfő hüvelykujjgyűrű két részből áll, mozgatható, gazdagon díszített Jelzett, feliratozott XIX. sz 37 g 30x22 mm / Antique silver Chinese tribe leader thumb ring. Richly ornemented, inscribed
19069.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) díszes cigaretta tárca, aranyozott középső résszel, sérült, jelzett, 8x11,5x1 cm, nettó: 139 g
19070.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Truart aranyozott ezüst (Ag) bross, jelzett. 11 cm 21,6 g
19071.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF