Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2844634
19048
40
80000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au/14k) foglalatban, cámea medál, jelzett, 4,5x3 cm, bruttó: 10,12g
2844607
19049
40
70000
Platina csattal, brillekkel ékített, egy kő hiány, verlauf igazgyöngy, jelzés nélkül, h: 63 cm 2879898
19050
40
60000
Arany (Au/14k) foglalatos töltőtoll, jelzés nélkül, h: 10 cm, bruttó: 10g
2860882
19051
40
48000
Ezüst (Ag) többsörös nyaklánc, zománcozott ovális díszekkel. Jelzett, kisebb kopásnyomokkal, bruttó: 55 g, h: 41 cm
2873354
19052
40
48000
Antik ezüst (Ag) sarkantyú és bronz sarkantyú, jelzett, nettó: 39,81 g
2873353
19053
40
40000
Ezüst (Ag) szecessziós, medál ezüst láncon, jelzés nélkül, 8cm, h: 77 cm, kapocs cserére szorul, nettó: 30,38 g
2866178
19054
40
38000
Ezüst (Ag) nyaklánc, füsttopáz, hegyikristály, tenyésztett gyöngy ékítésekkel, jelzett, h: 18,5-23cm, bruttó:58g
2879908
19055
40
30000
Ezüst (Ag) medál, jelzett, zománcos, kis hiba, kővel, "This be your lucky star" bruttó: 2,9 g
2800019
19056
40
150000
Ezüst (Ag) 4 db Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 362g
2880365
19057
40
34000
Ezüst (Ag) orosz cári cigaretta tartó, gyufa tartóval 84 zolotniki ezüst jelzéssel készítési hely: Moszkva 1895 DN mesterjeggyel / Russian imperial silver cigarette holder with match holder. Marked, Moscow, DM makers mark 225 g 2848389
19058
40
24000
Ezüst (Ag) 6 db villa, jelzett, h: 19 cm, nettó: 255g 2848392
19059
40
24000
Ezüst (Ag) 5 db kanál, jelzett, h: 19 cm, nettó: 266g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF