Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2848295
19024
40
80000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) állvány, üveg fogóval, jelzett, 1910 körül, mester: Eduard Friedman. Üveg polc hiány, egy anya hiány, egy anya pótolt, 19x32x39 cm bruttó: 900 g 2848316
19025
40
80000
Ezüst (Ag) 10 személyes mokkás készlet, jelzett, 1910 körül, mester: Eduard Friedman. Porcelán betét hiány, betétek vegyes állapotban, kopásokkal, lepattanásokkal, részben jelzett: Hüttl Budapest. m: 5-14,5 cm nettó: 793 g 2842560
19026
40
80000
2848399
19027
40
70000
Ezüst (Ag) tál, jelzett: német, 1880-1900 körül, mester: Wilhelm Weinranck Hanau. Kopásokkal, d: 35,5 cm, nettó: 700 g 2848418
19028
40
70000
Ezüst (Ag) bécsi neorokokó tálca, jelzett, 1900-1920 körül, 33x42 cm, nettó: 731 g 2724223
19029
40
70000
Arany (Au/18k) Melox női zsebóra, zománcozással, római számlappal, mechanikus szerkezettel, működik, d: 27mm, bruttó: 19,7g / Gold 18 ct woman's pocket watch with enameled dial. Mechanic works 2861913
19030
40
60000
Ezüst (Ag) tál. Jelzett, dianás. XX: sz. eleje. 38x20 cm 378g 2860856
19031
40
60000
Ezüst (Ag) rózsás fedelű cukordoboz. Jelzett, kopásnyomokkal, nettó: 357,7 g, 13,5x10,5x10 cm 2860871
19032
40
60000
Antik ezüst (Ag) kávéskanna, fa fogóval, 1850-1860 körül. Jelzett, korának megfelelő kopásokkal, bruttó: 320 g, m: 14,5 cm 2853657
19033
40
55000
Ezüst (Ag) hatszemélyes desszertes készlet (lapát és villák, össz. 8 db), szürke gémet ábrázoló, nemesi koronás címerrel. Jelzett, össz. nettó: 298 g. Eredeti, bélelt fa díszdobozban. 2848406
19034
40
50000
Ezüst (Ag) 6 db mokkás csésze, aljjal, üvegbetét nélkül, jelzett, d: 11 cm, nettó: 575 g 2851159
19035
40
48000
Ezüst (Ag) Art Deco talpas kínálótál, jelzett, d: 28 cm, m: 14,5 cm, nettó: 478 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF