Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 78

Ezüst (Ag) állvány, üveg fogóval, jelzett, 1910 körül, mester: Eduard Friedman. Üveg polc hiány, egy anya hiány, egy anya pótolt, 19x32x39 cm bruttó: 900 g
19024.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
13

Ezüst (Ag) 10 személyes mokkás készlet, jelzett, 1910 körül, mester: Eduard Friedman. Porcelán betét hiány, betétek vegyes állapotban, kopásokkal, lepattanásokkal, részben jelzett: Hüttl Budapest. m: 5-14,5 cm nettó: 793 g
19025.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

19026.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) tál, jelzett: német, 1880-1900 körül, mester: Wilhelm Weinranck Hanau. Kopásokkal, d: 35,5 cm, nettó: 700 g
19027.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst (Ag) bécsi neorokokó tálca, jelzett, 1900-1920 körül, 33x42 cm, nettó: 731 g
19028.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
13

Arany (Au/18k) Melox női zsebóra, zománcozással, római számlappal, mechanikus szerkezettel, működik, d: 27mm, bruttó: 19,7g / Gold 18 ct woman's pocket watch with enameled dial. Mechanic works
19029.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst (Ag) tál. Jelzett, dianás. XX: sz. eleje. 38x20 cm 378g
19030.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) rózsás fedelű cukordoboz. Jelzett, kopásnyomokkal, nettó: 357,7 g, 13,5x10,5x10 cm
19031.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Antik ezüst (Ag) kávéskanna, fa fogóval, 1850-1860 körül. Jelzett, korának megfelelő kopásokkal, bruttó: 320 g, m: 14,5 cm
19032.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) hatszemélyes desszertes készlet (lapát és villák, össz. 8 db), szürke gémet ábrázoló, nemesi koronás címerrel. Jelzett, össz. nettó: 298 g. Eredeti, bélelt fa díszdobozban.
19033.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst (Ag) 6 db mokkás csésze, aljjal, üvegbetét nélkül, jelzett, d: 11 cm, nettó: 575 g
19034.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
10

Ezüst (Ag) Art Deco talpas kínálótál, jelzett, d: 28 cm, m: 14,5 cm, nettó: 478 g
19035.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF