Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2848402
19012
40
100000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) rózsás, makkos tea kiöntő szett, jelzett, m: 10-22 cm, nettó: 1360 g 2848422
19013
40
100000
Ezüst (Ag) bécsi neorokokó tálca, jelzett, mester: Bachruch 1900 körül, 52x32, nettó: 1300 g 2848330
19014
40
95000
Ezüst (Ag) Magyar Art Deco teáskanna és cukortartó, jelzett: Pest 1930 körül, GM mesterjel, feketére pácolt fa szerelékekkel, kopott, m: 13-21 cm, bruttó: 986 g 2843890
19015
40
95000
Ezüst (Ag) Berlini teáskanna, tetején a gomb fogantyú kis javításra szorul, jelzett, mester: J. Eichler. m: 26 cm, nettó: 694 g (Vésett ES monogram az oldalán) 2843894
19016
40
95000
Ezüst (Ag) teáskanna, jelzett, mester: Bachruh. m: 21 cm, nettó: 713 g 2842551
19017
40
95000
Arany (Au/14k) karlánc, jelzett, nettó: 5,73g. h: 21 cm
2842544
19018
40
95000
Arany (Au/14k) fülbevaló, jelzett, nettó: 5,9g. h: 2,5 cm 2842537
19019
40
95000
Arany (Au/14k) gyűrű, 1 db brillel (0,05 ct) díszítve. Jelzett, bruttó: 2,26 g, m: 53 2848413
19020
40
90000
Ezüst (Ag) bécsi szecessziós tálca, jelzett, 1900-1920 körül, 47,5x35,5 cm, nettó: 960 g 2784050
19021
40
90000
2848408
19022
40
90000
Ezüst (Ag) 6 db mokkás csésze, aljjal, üvegbetét nélkül, jelzett, d: 11 cm, nettó: 934 g 2842564
19023
40
90000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF