Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 78

Ezüst (Ag) rózsás, makkos tea kiöntő szett, jelzett, m: 10-22 cm, nettó: 1360 g
19012.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst (Ag) bécsi neorokokó tálca, jelzett, mester: Bachruch 1900 körül, 52x32, nettó: 1300 g
19013.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
17

Ezüst (Ag) Magyar Art Deco teáskanna és cukortartó, jelzett: Pest 1930 körül, GM mesterjel, feketére pácolt fa szerelékekkel, kopott, m: 13-21 cm, bruttó: 986 g
19014.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Ezüst (Ag) Berlini teáskanna, tetején a gomb fogantyú kis javításra szorul, jelzett, mester: J. Eichler. m: 26 cm, nettó: 694 g (Vésett ES monogram az oldalán)
19015.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Ezüst (Ag) teáskanna, jelzett, mester: Bachruh. m: 21 cm, nettó: 713 g
19016.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Arany (Au/14k) karlánc, jelzett, nettó: 5,73g. h: 21 cm
19017.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Arany (Au/14k) fülbevaló, jelzett, nettó: 5,9g. h: 2,5 cm
19018.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Arany (Au/14k) gyűrű, 1 db brillel (0,05 ct) díszítve. Jelzett, bruttó: 2,26 g, m: 53
19019.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Ezüst (Ag) bécsi szecessziós tálca, jelzett, 1900-1920 körül, 47,5x35,5 cm, nettó: 960 g
19020.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
15

19021.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Ezüst (Ag) 6 db mokkás csésze, aljjal, üvegbetét nélkül, jelzett, d: 11 cm, nettó: 934 g
19022.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
13

19023.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF