Ezüst (Ag) Magyar Art Deco teáskanna és cukortartó, jelzett: Pest 1930... https://www.darabanth.com/de/40-Gross-Auktion/40.1/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~16461/Ezust-Ag-Magyar-Art-Deco-teaskanna-es-cukortarto-jelzett-Pest-1930-korul-GM-mesterjel-fe~II2848330
2848330
19014
40
95000
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst (Ag) Magyar Art Deco teáskanna és cukortartó, jelzett: Pest 1930 körül, GM mesterjel, feketére pácolt fa szerelékekkel, kopott, m: 13-21 cm, bruttó: 986 g
: nagy_andras