Tétel

Rufpreis:

80 000 HUF

Beschreibung:

Ezüst (Ag) 10 személyes mokkás készlet, jelzett, 1910 körül, mester: Eduard Friedman. Porcelán betét hiány, betétek vegyes állapotban, kopásokkal, lepattanásokkal, részben jelzett: Hüttl Budapest. m: 5-14,5 cm nettó: 793 g

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras