Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2442951
12501
399
Flea Market
cca 1981 Bőr mappa, bolgár motívumos dombornyomott díszítéssel, kopásnyomokkal, 39x33,5 cm 2442932
12502
399
Flea Market
3 db vallási témájú falikép: templomokat ábrázoló réz plakettek, festett fa szentkép, kopásnyomokkal
2445190
12503
399
3800
Flea Market
Díszes, ovális alakú fém ékszeres doboz, bársony béléssel, 12x8,5x6,5 cm
2445193
12504
399
7500
Flea Market
Nagyméretű fa gyalu, jó állapotban, h: 62 cm
2445219
12505
399
Flea Market
Régi fa menetes gyalupad szorító, MÁV jelzéssel, kis sérülésekkel, h: 34 cm
2445232
12506
399
3400
Flea Market
Dupla szívecskés formájú fém ékszeres doboz, bársony béléssel, kis kopással, 11x7 cm 2445243
12507
399
Flea Market
Régi súlykészlet fa dobozban, 8 db-os, nem összeillő súlyokkal, 15x7x4 cm 2445257
12508
399
Flea Market
Hatszögletű fém ékszeres dobozka, fedelén porcelán betéttel díszített, Japan jelzéssel, 7,5x7 cm 2445264
12509
399
Flea Market
2 db olasz alabástrom ékszeres dobozka, Velence - Sóhajok hídja és virágmintás díszítéssel, kopásnyomokkal, d: 6,5 cm és 5 cm
2445291
12510
399
Flea Market
Régi vas kapuzár, kulcs nélkül, rozsdás állapotban, 11,5x10 cm 2445296
12511
399
Flea Market
Retró fémhálós bevásárlókosár, cekker, 37x28 cm 2445303
12512
399
2200
Flea Market
2 db régi kézi fűrész, kis sérülésekkel, h: 52 cm és 35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF