Flohmarkt

Zahl der Lose: 959

cca 1981 Bőr mappa, bolgár motívumos dombornyomott díszítéssel, kopásnyomokkal, 39x33,5 cm
12501.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db vallási témájú falikép: templomokat ábrázoló réz plakettek, festett fa szentkép, kopásnyomokkal
12502.

Rufpreis:
1 800 HUF

Díszes, ovális alakú fém ékszeres doboz, bársony béléssel, 12x8,5x6,5 cm
12503.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Nagyméretű fa gyalu, jó állapotban, h: 62 cm
12504.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Régi fa menetes gyalupad szorító, MÁV jelzéssel, kis sérülésekkel, h: 34 cm
12505.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dupla szívecskés formájú fém ékszeres doboz, bársony béléssel, kis kopással, 11x7 cm
12506.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Régi súlykészlet fa dobozban, 8 db-os, nem összeillő súlyokkal, 15x7x4 cm
12507.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hatszögletű fém ékszeres dobozka, fedelén porcelán betéttel díszített, Japan jelzéssel, 7,5x7 cm
12508.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db olasz alabástrom ékszeres dobozka, Velence - Sóhajok hídja és virágmintás díszítéssel, kopásnyomokkal, d: 6,5 cm és 5 cm
12509.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Régi vas kapuzár, kulcs nélkül, rozsdás állapotban, 11,5x10 cm
12510.

Rufpreis:
1 800 HUF

Retró fémhálós bevásárlókosár, cekker, 37x28 cm
12511.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db régi kézi fűrész, kis sérülésekkel, h: 52 cm és 35 cm
12512.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF