Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2418038
12817
399
Flea Market
Antik fa marcipán forma, 46×12 cm 2418033
12818
399
Flea Market
WMF ezüstözött kínáló, kopásnyomokkal, jelzett, d: 25 cm
2417990
12819
399
Flea Market
Régi papi miseruha, helyenként feslett anyag, sérült hímzés 2342124
12820
399
Flea Market
Réz gyertyatartó pár, szőlőlevél motívumokkal díszített, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2414468
12821
399
Flea Market
Régi román fém mákdaráló, Menajul jelzéssel, kopottas, kis rozsdafoltokkal, 23x10x6,5 cm 2414457
12822
399
Flea Market
Régi fém diódaráló, jelzett, kopottas, kis rozsdafoltokkal, 28x12x8,5 cm 2415166
12823
399
Flea Market
Hoffburg rozsdamentes acél konyhai vágóeszköz készlet, számzáras tartó bőröndben, új állapotban, garanciával. Bőrönd mérete: 44x32x8,5 cm 2412469
12824
399
Flea Market
Sárkányos kínai zsírkő faragvány, kis sérülésekkel, karcolásokkal, 18×14 cm 2412435
12825
399
Flea Market
Vegyes konyhai eszköz tétel, fém edénytartó, villa, tálca, stb, vegyes állapotban 2415298
12826
399
Flea Market
Kínai pagodát ábrázoló selyemkép keretben. 25x37 cm
2392645
12827
399
4600
Flea Market
3 db üveg és porcelán gyógyszertári kenőcsös tégely, jelzettek, hajszálrepedésekkel, kis csorbával, m: 6 cm és 7 cm
2212054
12828
399
Flea Market
Szövettel bevont régebbi karton doboz, florális szőtt díszítéssel, kissé sérült, fedél belsejében tollas tulajdonosi névbejegyzéssel, 7,5x11x33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF