Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2354358
12829
399
Flea Market
Antik fali konzol, szobortartó. Faragott fa, aranyozott + farostlap 28x28 cm 2387042
12830
399
Flea Market
Kávé tartó fém doboz 17 cm, teafilter bontatlan exkluzív csomagolás, bontatlan barbecue fűszer
2416747
12831
399
Flea Market
12 db horgolt és csipke terítő és alátét, vegyes méretben
2416717
12832
399
Flea Market
Hímzett terítők, alátétek, díszek, különféle mintákkal, változó állapotban, vegyes méretben
2411035
12833
399
Flea Market
Régi manikűr készlet, kopott, eredeti dobozában, egy belül kopott, sérült borítással, egy eszközön a műanyag borítás sérült, 23x17x3,5 cm 2416010
12834
399
Flea Market
Panasonic KX-T7433 vezetékes telefon
2410930
12835
399
Flea Market
Schuler József Rt. Turán körzőkészlet, eredeti kopott dobozában, komplett, 12x28x2,5 cm + Faber-Castell TS m set, vonalzó készlet, benne 6 db vonalzóval.
2293633
12836
399
Flea Market
Faragott fa sárkány, lepattanással, ragasztással, 38x16 cm 2418294
12837
399
Flea Market
2 db ipari lámpa, pincelámpa, loft lámpa, fém és műanyag, kopásnyomokkal, d: 19 cm, m: 11 cm 2418282
12838
399
Flea Market
Retro szódáspalack, m: 30 cm
2418287
12839
399
Flea Market
Elsősegély retro fém mentődoboz fém csattal, tartalom nélkül, kopott, 16x22x10 cm 2417715
12840
399
Flea Market
Wagner Dental WD200 retro svájci elektromos szájzuhany, működik, kopásnyomokkal, 15x14x14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF