Flohmarkt

Zahl der Lose: 959

Antik fali konzol, szobortartó. Faragott fa, aranyozott + farostlap 28x28 cm
12829.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kávé tartó fém doboz 17 cm, teafilter bontatlan exkluzív csomagolás, bontatlan barbecue fűszer
12830.

Rufpreis:
1 400 HUF

12 db horgolt és csipke terítő és alátét, vegyes méretben
12831.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hímzett terítők, alátétek, díszek, különféle mintákkal, változó állapotban, vegyes méretben
12832.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi manikűr készlet, kopott, eredeti dobozában, egy belül kopott, sérült borítással, egy eszközön a műanyag borítás sérült, 23x17x3,5 cm
12833.

Rufpreis:
1 600 HUF

Panasonic KX-T7433 vezetékes telefon
12834.

Rufpreis:
2 800 HUF

Schuler József Rt. Turán körzőkészlet, eredeti kopott dobozában, komplett, 12x28x2,5 cm + Faber-Castell TS m set, vonalzó készlet, benne 6 db vonalzóval.
12835.

Rufpreis:
3 000 HUF

Faragott fa sárkány, lepattanással, ragasztással, 38x16 cm
12836.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db ipari lámpa, pincelámpa, loft lámpa, fém és műanyag, kopásnyomokkal, d: 19 cm, m: 11 cm
12837.

Rufpreis:
2 400 HUF

Retro szódáspalack, m: 30 cm
12838.

Retro szódáspalack, m: 30 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Elsősegély retro fém mentődoboz fém csattal, tartalom nélkül, kopott, 16x22x10 cm
12839.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wagner Dental WD200 retro svájci elektromos szájzuhany, működik, kopásnyomokkal, 15x14x14,5 cm
12840.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF