Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437382
12671
399
Flea Market
Nyílt láng, dohányzás tilos! + Égő cigarettát ne dobjunk a papírkosárba, 2 db retró műanyag tábla, kisebb kopásnyomokkal, 35x24 cm és 30x19,5 cm
2437290
12672
399
Flea Market
Ganz Delle rendszerű elektromos megszakító fémtáblája, 34,5x13 cm
2437279
12673
399
Flea Market
Kovácsoltvas és fa art deco stílusú könyvtámasz, 20x14x19,5 cm
2437268
12674
399
Flea Market
Meva cseh petróleumlámpa, fém és üveg, jelzett, m: 30 cm 2437259
12675
399
Flea Market
Régi kőműves kalapács, a fején jelzett, kisebb rozsdafoltokkal, h: 33 cm 2437241
12676
399
Flea Market
Retró alumínium ételhordó doboz, kopásnyomokkal, 22,5x15x8 cm 2437798
12677
399
Flea Market
MALÉV jelzésű iparművész réz fali dísztál, kisebb kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
2438364
12678
399
Flea Market
Mozart-Idomeneo nagyméretű osztrák szivaros díszdoboz, kopásokkal, 30,5x18x6 cm + Balmoral Highlands és Willem II holland szivarkás dobozok, 12,5x12x4,5 cm és 15x10,5x3,5 cm 2438339
12679
399
Flea Market
Hotel Sacher Wien süteményes fa doboz, fém szerelékekkel, 18,5x18,5x6 cm + fa dobozka, benne üveg hamutál, 9x9x5 cm és 8x8 cm 2439083
12680
399
Flea Market
Illatos szövet díszvirág, újszerű állapotban, eredeti dobozában, m: 16 cm
2441256
12681
399
Flea Market
Régi csatos bőrönd, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, 58×18×38 cm
2440310
12682
399
Flea Market
Emeletes kínáló, üveg és fém, m: 34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF