Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2442566
12659
399
Flea Market
Ón kehely, kopott, sérült, d: 12cm 2442575
12660
399
Flea Market
Kínáló tálca alpakka, kopott, sérült, jelzett: Hermann Patent 33x25 cm 2442579
12661
399
Flea Market
Kerek tálca betét nélkül, ezüstözött alpakka, kopott, d:34cm 2442581
12662
399
Flea Market
Kerek tálca betét nélkül, ezüstözött alpakka, kopott, d:32cm 2442584
12663
399
Flea Market
Nagy mérető tálca betét nélkül, ezüstözött alpakka, kopott, 45x28,5cm
2442626
12664
399
Flea Market
Fa doboz, kulcsával, 15,5x10x7,5 cm 2442643
12665
399
Flea Market
Vegyes fém tétel 8 db (borkiöntő, morzsalapát, sörnyitó, morzsalapát stb.) 2442647
12666
399
Flea Market
2442679
12667
399
Flea Market
2442892
12668
399
Flea Market
Afrikai festett műanyag szobor. m: 16cm
2437424
12669
399
24000
Flea Market
Antik bronz kétkarú asztali lámpa, bekötve, működik, a gyertyákon kisebb sérülésekkel, 35,5x30,5 cm
2437387
12670
399
Flea Market
1-es villamos tábla, Bécsi út - Közvágóhíd, kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, 50x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF