Flohmarkt

Zahl der Lose: 959

Füles 5 részre osztott asztali kínáló, ezüstözött, üvegbetéttel, hibátlan. d: 29,5cm
12647.

Rufpreis:
2 800 HUF
20

Bronz falikar párban, kopott.
12648.

Bronz falikar párban, kopott.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagyméretű sisakcsiga tengeri csigaház m: 14cm, h: 20 cm
12649.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Régi japán lakkdoboz sérült, 30x11x7,5 cm
12650.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mozaik tál 31x17,5cm
12651.

Mozaik tál 31x17,5cm

Rufpreis:
1 800 HUF

Díszkürt, szaru, fém rátéttel, a végén figurális kutyafej. Vésett felirat: "Gesegnet soll der Trunk Euch sein, das Wasser Euch und mir der wein." (Áldd meg az italt, áldd meg a vizet és áldd meg a bort.) Kopott, apró sérülésekkel. h: 72 cm
12652.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai zsírkő figura, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
12653.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db Ludas Matyis zománc tál, kopott. d: 16 és 21 cm
12654.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keleti kávés kiöntő 2 db, kopott, m: 6,5 és 10 cm
12655.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lámpa, kopott, sérült, m: 16 cm
12656.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db lámpa
12657.

2 db lámpa

Rufpreis:
1 600 HUF

Szandrik ezüstözött alpakka csésze 2db, kopott sérült, d: 11cm
12658.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF