Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437373
12489
399
Flea Market
Ólomüveg elektromos lámpa fröccsöntött fém testtel, üvegen egy kisebb repedéssel, kopásokkal, égővel, működik, m: 33 cm, d: 20,5 cm 2437364
12490
399
Flea Market
Bruno Rossi olasz fekete bőr aktatáska, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, belül jó állapotban, 31×43,5x7 cm
2439327
12491
399
Flea Market
Retro XV. ker. Törökszegfű tér fém zománc utcatábla, sarkaiban kissé sérült, 40x70 cm 2443593
12492
399
Flea Market
Díszes fém ékszertartó dobozka, d: 8 cm 2443586
12493
399
Flea Market
Nagyméretű réz fali dísztál fácános díszítéssel, kisebb kopásnyomokkal, d: 37 cm
2443575
12494
399
Flea Market
3 db bronzplakettel díszített réz fali dísztál, kopásnyomokkal, d: 26 cm - 27,5 cm
2443556
12495
399
Flea Market
Négy évszak, német ón fali dísztányér, jelzett, d: 23 cm 2443550
12496
399
Flea Market
2 db ón fali dísztányér, különböző díszítéssel, d: 22,5 cm
2443523
12497
399
Flea Market
Szüret, ón falikép fa keretben, külső méret: 26x21,5 cm 2443328
12498
399
Flea Market
Retró asztali ventillátor, bakelit és fém, működik, kopásokkal, m: 26 cm 2442917
12499
399
Flea Market
Scarlett SC-067 hajvasaló, működő, újszerű állapotban, eredeti dobozában
2442903
12500
399
Flea Market
Panasonic BF-777 Halogen nagyméretű kézi elemlámpa, működő, kissé kopottas állapotban, h: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF