Flohmarkt

Zahl der Lose: 959

Ólomüveg elektromos lámpa fröccsöntött fém testtel, üvegen egy kisebb repedéssel, kopásokkal, égővel, működik, m: 33 cm, d: 20,5 cm
12489.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Bruno Rossi olasz fekete bőr aktatáska, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, belül jó állapotban, 31×43,5x7 cm
12490.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retro XV. ker. Törökszegfű tér fém zománc utcatábla, sarkaiban kissé sérült, 40x70 cm
12491.

Rufpreis:
4 000 HUF

Díszes fém ékszertartó dobozka, d: 8 cm
12492.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Nagyméretű réz fali dísztál fácános díszítéssel, kisebb kopásnyomokkal, d: 37 cm
12493.

Rufpreis:
1 400 HUF

3 db bronzplakettel díszített réz fali dísztál, kopásnyomokkal, d: 26 cm - 27,5 cm
12494.

Rufpreis:
3 000 HUF

Négy évszak, német ón fali dísztányér, jelzett, d: 23 cm
12495.

Rufpreis:
1 800 HUF
22

2 db ón fali dísztányér, különböző díszítéssel, d: 22,5 cm
12496.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szüret, ón falikép fa keretben, külső méret: 26x21,5 cm
12497.

Rufpreis:
6 000 HUF

Retró asztali ventillátor, bakelit és fém, működik, kopásokkal, m: 26 cm
12498.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Scarlett SC-067 hajvasaló, működő, újszerű állapotban, eredeti dobozában
12499.

Rufpreis:
1 000 HUF

Panasonic BF-777 Halogen nagyméretű kézi elemlámpa, működő, kissé kopottas állapotban, h: 25 cm
12500.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF