Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2445697
12477
399
Flea Market
10 db különféle bőr és műbőr női öv, változó állapotban
2445691
12478
399
Flea Market
Vegyes bolha tétel: vászon válltáska, benne bőr kézitáska, Harley Davidson motoros bőr övtáska, Samsung kihajthatós mobiltelefon, tokok, irattartó mappák, stb., összesen 13 db 2445679
12479
399
Flea Market
4 db különféle női táska (válltáska, kézitáska), bőr és műbőr, különböző méretben, változó állapotban
2444968
12480
399
Flea Market
iPad Pro (4th) tok, eredeti dobozban, 25x18 cm 2445300
12481
399
Flea Market
Turcsány speciál alétlap, aláíráshoz, vonalazáshoz, rajz vagy hangjegy íráshoz, Turcsány Rotary reklámmal, kopott, 35x22 cm 2435910
12482
399
Flea Market
Walt Disney Ariete Mickey Mouse kenyérpirító, működő állapotban 16x27x17 cm 2435876
12483
399
Flea Market
Csíkos fém vintage locsoló kanna. 36x32 cm 2435527
12484
399
Flea Market
Art deco fali lámpák, 2 db fém test + 2 db üveg búra, egyik bura törött 34x6x9 cm 2262871
12485
399
Flea Market
Orion EMG katódsugár oszcilloszkóp. Működő állapotban, leírással 20x28x35 cm 2443916
12486
399
Flea Market
Bárd fa nyéllel, sérült, rozsdás, részben javított nyéllel, h: 35 cm
2443862
12487
399
Flea Market
Malév műbőr bőrönd, kopásnyomokkal, belső merevítő része deformált, 36x43x15 cm
2444852
12488
399
Flea Market
Könyvtámasz fogatható modern földgömbbel, apró kopásnyomokkal, 15x11x16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF