Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2417727
12841
399
Flea Market
Retro nyugatnémet Rhein-Nadel műanyag szoknyaméretező eszköz, eredeti karton dobozában, 2 csomag bontatlan krétaporral, kopásnyomokkal,
2417737
12842
399
Flea Market
Retro műanyag Orient magyar hűtőtálca, 3 db műanyag jégakkuval, eredeti karton dobozában, apró kopásnyomokkal, d: 32 cm 2421391
12843
399
Flea Market
Régi csont nyelű réz kés készlet, 6 db-os, az egyik jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 15,5 cm 2421400
12844
399
Flea Market
Réz asztali lámpa rózsaszín selyem lámpaernyővel. Jelzés nélkül, működik, kis kopásnyomokkal, m: 40 cm 2384993
12845
399
Flea Market
Ecet és olajtartó fa állvány 2 db üveggel, fa dugókkal, kopásokkal, 21x9x17 cm
2395683
12846
399
Flea Market
Keleti szobor, virágot tartó nő, műgyanta, jelzett, m: 27cm 2405198
12847
399
Flea Market
Weider Canadiana fém marokerősítő, eredeti dobozában, részletes angol nyelvű leírással, 29x22 cm
2359934
12848
399
Flea Market
Üveg mécsestartó, 4 db teamécsesnek való hellyel, 35×6×11 cm
2056176
12849
399
100
Flea Market
Fémes csillogású púderszínű üveg gyertyatartó, sérült, m: 9,5 cm
2025714
12850
399
100
Flea Market
Tükör barna fa keretben, eredeti csomagolásában, tükör: 9,5×9,5 cm, keret: 25,5×25,5 cm 2269920
12851
399
Flea Market
Retró ezüst színű ornamentikus díszítésű kék gömb karácsonyfadísz, d: 6 cm
2406457
12852
399
Flea Market
Arab mintás fedeles, füles fém kiöntő 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF