Flohmarkt

Zahl der Lose: 959

Mechanikus anyagvastagság mérő fém műszer 39 cm
12525.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Orosz alpakka evőeszköz készlet dobozával
12526.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes bolha tétel: bőr italalátétek, késtartó, kisebb porcelánok, üveg pohár.
12527.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szovjet katonai távcső tokjával 18 cm
12528.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Réz kaspó, apró sérüléssel, m:14cm
12529.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emlék, esztergált fa tároló, kézzel festett, Lillafüred, kopott, m:16cm
12530.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szovjet lakk doboz, kézzel festett, jelzett, kopott. 23x15x5,5cm
12531.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 db pohár, csiszolt kristály, alpakka talpon, kopott, m:12,5 cm
12532.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Indiai zománcozott réz tál, pávás motívummal. Kopott. d:19,5cm
12533.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Díszváza, kézzel festett porcelán, Kína, XX. sz., jelzett, Sérült, m:20cm
12534.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zöld bordás üveg palack, m:31,5cm
12535.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db kupa és 3 db fotó, Madách Imre (1921-1994) 428-as rajtszámmal.  M. Sz. H. Sz. és M.M.Sz. Által rendezett motorosok a SZABAD NÉP otthonáért gyorsasági verseny 1949. (ezüstözött alpakka, hibátlan, m:21cm) M.Sz.H. Sz. X. ker. csoport Puskin emlékversenye 1949.VI.16. (zománcozott fém, sérült, m: 21cm.)
12536.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF