Flohmarkt Zahl der Lose: 959
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444975
12525
399
Flea Market
Mechanikus anyagvastagság mérő fém műszer 39 cm 2444920
12526
399
Flea Market
Orosz alpakka evőeszköz készlet dobozával 2445283
12527
399
Flea Market
Vegyes bolha tétel: bőr italalátétek, késtartó, kisebb porcelánok, üveg pohár. 2445191
12528
399
Flea Market
Szovjet katonai távcső tokjával 18 cm 2445689
12529
399
Flea Market
Réz kaspó, apró sérüléssel, m:14cm 2445698
12530
399
Flea Market
Emlék, esztergált fa tároló, kézzel festett, Lillafüred, kopott, m:16cm 2445700
12531
399
Flea Market
Szovjet lakk doboz, kézzel festett, jelzett, kopott. 23x15x5,5cm 2445704
12532
399
Flea Market
6 db pohár, csiszolt kristály, alpakka talpon, kopott, m:12,5 cm 2445708
12533
399
Flea Market
Indiai zománcozott réz tál, pávás motívummal. Kopott. d:19,5cm 2445714
12534
399
Flea Market
Díszváza, kézzel festett porcelán, Kína, XX. sz., jelzett, Sérült, m:20cm 2445719
12535
399
Flea Market
Zöld bordás üveg palack, m:31,5cm 2445756
12536
399
Flea Market
2 db kupa és 3 db fotó, Madách Imre (1921-1994) 428-as rajtszámmal. M. Sz. H. Sz. és M.M.Sz. Által rendezett motorosok a SZABAD NÉP otthonáért gyorsasági verseny 1949. (ezüstözött alpakka, hibátlan, m:21cm) M.Sz.H. Sz. X. ker. csoport Puskin emlékversenye 1949.VI.16. (zománcozott fém, sérült, m: 21cm.) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF