Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 63

Les Plantes Potagéres. L'Album Vilmorin. Préface de Jacques Barrau. Paris, 1996, Bibliothéque de l'Image. Francia nyelven. Kiadói papírkötés,
17116.

Rufpreis:
1 600 HUF

Móra Ferencné szakácskönyve. 8 színes és 2 fekete képmelléklettel és 10 oldal függelékkel. Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott és foltos borítóval. + Az Uj Idők Receptkönyve. Reprint kiadás. Bp., 1989, Magyar Konyha Szerkesztősége (Athenaeum-ny.). Kiadói papírkötés, kissé kopott és szakadt borítóval.
17117.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve. Bp., 1913, Singer és Wolfner. 260 p. Első kiadás. Sérült kiadói egészvászon-kötés, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, az elülső borító lejár, részben szétvált kötéssel, helyenként szakadt, kijáró lapokkal, ex libris-szel.
17118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tárgyik Sándor - Nagy László: Hidegkonyhai szakácsművészet. Bp., 1983, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, a borítón kopásnyomokkal. + Lukács István-Novák Ferenc-Nagy László: Mesterszakácsok receptkönyve. Szerk.: Nagy László. Bp., 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal.
17119.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hans J. Fahrenkampf: Die neue gute Küche. Erlagen, ,Karl Müller. Német nyelven. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, ex libris-szel.
17120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kollmanné Lemhényi Dávid Andrea: Háztartási ismeretek és gyakorlatok tankönyve. hn..,én., nyn., 2+VII+VIII+518 p. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó lapokkal, az első két lap sérült, hiányos, szakadt lapokkal, és néhány sérült lappal is, rossz állapotban.
17121.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar, Elek: Kochbuch für Feinschmecker. Bp., 1980, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel.
17122.

Rufpreis:
1 000 HUF

A hagyományos magyar konyha remekei. Válogatás az 1900-as évek szakácskönyveiből. Szerk.: Egeresi László- Egeresi Krisztina. Bp, 2003, kn. Papírkötésben, szép állapotban.
17123.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Holdas Sándor: A csincsilla tenyésztése. Bp., 1981, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17124.

Rufpreis:
1 000 HUF

17125.

Rufpreis:
1 000 HUF

17126.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paksy Zsuzsanna: Egész évben krizantém. Irányított krizantémtermesztés. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben.
17127.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF