Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2414679
17104
397
Books: Gastronomy and Gardening
Verő Juli: Hónapok, napok, ételek. Bp., 1984, Népszava. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
2390747
17105
397
H. Battha Lívia-Horvatovich Sándor: Növények és rovarok preparálása. Bp.,1978, Natura. Kiadói kartonált papírkötés. 2419303
17106
397
Dr. Szekeres Józsefné: 100 diétás recept és étrend. Az előszót írta: Dr. Rosenberg László. Bp., 1934. Cserépfalvi. 107 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
2420977
17107
397
[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1908, 'A Hét', 358+9 (korabeli reklámok) p. Második kiadás, Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbejegyzéssel, egy lap szakadt, kijár, ex libris-szel. 2420742
17108
397
Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, ex libris-szel. 2402863
17109
397
Kalmár Mária: Ehető és mérges gombák. Bp., 1978. Natura Kiadói kartonálásban 2388182
17110
397
Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés, dugványozás. Bp.,1957, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, megviselt állapotban. 2420739
17111
397
Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, ex libris-szel, jó állapotban.
2378064
17112
397
Czáka Sarolta-Füstös Zsuzsanna-Hrotkó Károly: A növényszaporítás ábécéje. Bp.,1991., Agricola. Kiadói papírkötés, egészen apró szakadással.
2386374
17113
397
Vitéz Irsy László: Az én házam - az én váram. Hogy építsem, hasznosítsam házam, kertem, otthonom. Bp., Palladis. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban. 2414905
17114
397
Kertészek növényvédelmi zsebkönyve. (Szerk.: Dr. Bognár Sándor) Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
2418293
17115
397
Sarah Oldfield: A világ legnagyobb botanikus kertjei. Békéscsaba, 2007, Booklands 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF