Földes Jenő, Ravasz László, Gál Ferenc: Cukrászat. Bírálók: Schulhof Géza, Görög Béla. Illusztrált. Bp., Közgazdasági és Jogi, 1958. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
Növényvédelem és Kertészet színes képsorozatai. II. kötet. Szerk.: Kerekes Lajos. A gyümölcs kártevői II. Szőlő kártevők. Bp., [1943], Stephaneum-ny., 40 t. Kissé kopott és foltos kiadói illusztrált félvászon mappában.
Szegedy-Maszák Aladárné - Stumpf Károlyné: A magyar úriasszony háztartása. Szerk.: - -. Bp.,1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés,kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylapon és kötéstáblán firkával, laza kötéssel.
Mahács Mátyás: Gyakori gyümölcstermesztés. Négy melléklettel és 103, a szöveg közé nyomott ábrával. Angyal Dezső királyi tanácsosnak tett ajánlással. Bp., Légrády Testvérek, 1922. Kiadói kopott, szakadozott félvászon kötésben.
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Nélkülözhetetlen kalauz minden háztartásban. Bp., 1984, ÁKV. Az 1881. évi Méhner Vilmos kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés, ex libris-szel.
Papp Endre: A vendéglős és híres vendégei. A kispesti Gödörtől a bécsi Mathiaskellerig. Bp., 1999. Axel Springer. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. könyv: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. V. kiadás. Dr. Angyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., 1932., Singer és Wolfner. Kiadói foltos, szakadt papírkötésben. Néhány oldal foltos.