https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 63

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jankovich Oszkár, Dr. Nagy Béla: Gumós és gyöktörzses kerti virágok. Dália, kanna, begónia... Bp., 1978, Mezőgazdasági. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban; Dr. Ujvárosi Miklós: A vácrátóti botanikus kert. Vácrátót, 1975, Magyar Tudományos Akadémia Botanikai Kutatóintézete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált, kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
17128.

Jankovich Oszkár, Dr. Nagy Béla: Gumós és gyöktörzses kerti virágok. Dália, kanna, begónia... Bp., 1978, Mezőgazdasági. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban; Dr. Ujvárosi Miklós: A vácrátóti botanikus kert. Vácrátót, 1975, Magyar Tudományos Akadémia Botanikai Kutatóintézete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált, kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csepregi Pál, Zilai János:Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kicsit fakó állapotban.
1
17129.

Csepregi Pál, Zilai János:Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kicsit fakó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Kopott, foltos, megviselt borítóval, szakadt papírborítóval.
1
17130.

Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Kopott, foltos, megviselt borítóval, szakadt papírborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Bp., 1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Nagy részben a szerző fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
17131.

Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Bp., 1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Nagy részben a szerző fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paleolit(evolúciós) étrendről röviden. A paleolit étrend és a nők, a gyerekek, a rák...stb. Összeállítás Dr. Andor Ákos előadásaiból. Bp., 2012., Lloyd Media. színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17132.

Paleolit(evolúciós) étrendről röviden. A paleolit étrend és a nők, a gyerekek, a rák...stb. Összeállítás Dr. Andor Ákos előadásaiból. Bp., 2012., Lloyd Media. színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hargitai György: Az étel a legjobb orvosság 2. Betegségmegelőző receptek, Bp, 1994, Magyar Könyvklub. Harmadik kiadás, Kartonált papírkötés
1
17133.

Hargitai György: Az étel a legjobb orvosság 2. Betegségmegelőző receptek, Bp, 1994, Magyar Könyvklub. Harmadik kiadás, Kartonált papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Virágkötészet. Szerk.: Malcolm Miller. Família könyvtár. Bp.,1991, Novotrade. Kiadói papírkötésben.
1
17134.

Virágkötészet. Szerk.: Malcolm Miller. Família könyvtár. Bp.,1991, Novotrade. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
1
17135.

Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stahl Judit: Gyorsan, valami finomat! 35 perces ételek. Bp., 2003, Park. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1
17136.

Stahl Judit: Gyorsan, valami finomat! 35 perces ételek. Bp., 2003, Park. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.
1
17137.

I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar borok évkönyve. 2007. Szerk.: Kele István, Komlósi Anna. Bp., 2006, Continew Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17138.

Magyar borok évkönyve. 2007. Szerk.: Kele István, Komlósi Anna. Bp., 2006, Continew Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Proceedings of the Eighth International Conference on Grape Genetics and Breeding. Volume I-II. Szerk.: E. P. Botos, E. Hajdú, É Borbás. Kecskemét-Hungary. 26-31. August 2002. Acta Horticulturae 603. Leuven, 2003., International Society for Horticultural Science. Section Vine and Berry Fruits. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
17139.

Proceedings of the Eighth International Conference on Grape Genetics and Breeding. Volume I-II. Szerk.: E. P. Botos, E. Hajdú, É Borbás. Kecskemét-Hungary. 26-31. August 2002. Acta Horticulturae 603. Leuven, 2003., International Society for Horticultural Science. Section Vine and Berry Fruits. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse