Móra Ferencné szakácskönyve. 8 színes és 2 fekete képmelléklettel és 10 oldal függelékkel. Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott és foltos borítóval. + Az Uj Idők Receptkönyve. Reprint kiadás. Bp., 1989, Magyar Konyha Szerkesztősége (Athenaeum-ny.). Kiadói papírkötés, kissé kopott és szakadt borítóval.