17121.
Beendet 397. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Dr. Kollmanné Lemhényi Dávid Andrea: Háztartási ismeretek és gyakorlatok tankönyve. hn..,én., nyn., 2+VII+VIII+518 p. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó lapokkal, az első két lap sérült, hiányos, szakadt lapokkal, és néhány sérült lappal is, rossz állapotban.