Dominkovits Péter, Ekler Péter et al.: Balatongyörök múltja és jelene. Balatongyörök, Balatongyörök Község Önkormányzata, 2000. Illusztrált, kartonált papírkötésben.
1935 Giuseppe Pini: L' Autocamionale Genova-Valle del Po. 29. Ottobre 1935 - XIV. Roma, 1935, Ministero dei Lavori Pubblici, VIII+147+1 p. + 5 t. + XIV t. Olasz nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, kihajtható táblákkal. Kiadói papírkötésben, kiadói sérült kartontokban, a borító kissé kopott és a szélekein apró szakadásokkal, néhol foltos lapélekkel./ With little bit worn cover, with damaged box, little bit spotty pages. In Italian langaue.
1938 Ciszterci Rend Budapesti Szent Imre-Gimnáziumának értesítője az 1937-38. iskolai évről. Közzétette: Bitter Illés. Bp., 1938, Szent Imre Gimnázium Igazgatósága. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Die Autostrasse Mailand - Oberitalienische Seen. Milano-Roma, 1925, Kunst- und Verlagsanstalt Bestetti E Tumminelli, 43+3 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötésben, magyar nyelvű bejegyzésekkel és számos aláhúzással.
Giuseppe Pini: Problemi dell'Impero. Le vie di Comunicazione. Roma, (1936), Stabilimento Tipografico del Gento Civile, 26 p. Fekete-fehér fotókkal, Etiópia-Afrika térkép vázlatokkal illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval./Paperbinding, with little bit spotty cover. In Italian language.
1972 Németh Péter: Borsova határvármegye természeti földrajza. Különlenyomat a nyíregyházi Jósa András Múzeum XII-XIV. 1969-1971. évi kötetéből, 45-54 p. Németh Péter (1941-) régész, történész, nyíregyházi Jósa András Múzeum igazgató által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált.