Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 195

Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történelméből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt, kopott papír védőborítóban. Számozott (98/150), teljes példányszám: 1000.
15072.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ungarn. Bunter Reiseführer für Kinder. Mit Zeichungen von Gyula Jálics. Bp., én., Forma-Art. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15073.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kelemen László: Országismereti kézikönyv. A szerző által dedikált! H.n., 1997, szerzői. Kiadói papírkötés.
15074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mednyánszky Alajos: Regék és mondák. Válogatta: Fried István és Hana Ferková. Bp.,1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dominkovits Péter, Ekler Péter et al.: Balatongyörök múltja és jelene. Balatongyörök, Balatongyörök Község Önkormányzata, 2000. Illusztrált, kartonált papírkötésben.
15076.

Rufpreis:
2 400 HUF

15077.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

1938 Ciszterci Rend Budapesti Szent Imre-Gimnáziumának értesítője az 1937-38. iskolai évről. Közzétette: Bitter Illés. Bp., 1938, Szent Imre Gimnázium Igazgatósága. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
15078.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bános Tibor: A pesti kabaré 100 éve. Bp., 2008., Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
15079.

Rufpreis:
1 600 HUF

15080.

Rufpreis:
5 000 HUF

Giuseppe Pini: Problemi dell'Impero. Le vie di Comunicazione. Roma, (1936), Stabilimento Tipografico del Gento Civile, 26 p. Fekete-fehér fotókkal, Etiópia-Afrika térkép vázlatokkal illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval./Paperbinding, with little bit spotty cover. In Italian language.
15081.

Rufpreis:
3 000 HUF

1972 Németh Péter: Borsova határvármegye természeti földrajza. Különlenyomat a nyíregyházi Jósa András Múzeum XII-XIV. 1969-1971. évi kötetéből, 45-54 p.  Németh Péter (1941-) régész, történész, nyíregyházi Jósa András Múzeum igazgató által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált.
15082.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerk.: Temesi Lászlóné. Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste.  Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben.
15083.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF