Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 195

Gundel Imre, Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb vendéglátóhelyek életéből. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.  Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes papír védőborítóban.
15060.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15061.

Rufpreis:
1 800 HUF

Spas and Baths in Hungary. Bp., 1995, Magyar Fürdőszövetség-Országos Idegenforgalmi Hivatal-Magyar Fürdővárosok Szövetsége-Magyar Almanach Kiadó. Angol nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15062.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15063.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kulcsár Ödön: Országjárók könyve. Összeáll.: - -. Bp., 1982, Népszava. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
15064.

Rufpreis:
1 200 HUF

Műemlékeink 2 db kiadványa. B. Wallon Emma: Az esztergomi Széchenyi tér. + Szalai Imre: Balatonfüred. Bp., 1963, 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötésben.
15065.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karl Baedeker: Paris und umgebungen. Handbuch für reisende von - -. Leipzig, 1888, Karl Baedeker, XXXVI+365 p. Német nyelven.  Térképekkel. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.
15066.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balás Gábor: A székely művelődés évszázadai. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
15067.

Rufpreis:
1 000 HUF

15068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Manga János: Palócföld. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott papír védőborítóban, hullámos lapokkal.
15069.

Rufpreis:
1 400 HUF

15070.

Rufpreis:
1 400 HUF

George Sbarcea: Szép város Kolozsvár. Bukarest, Kriterion, 1990. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült papír védőborítóval. + Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Gaal György: Kolozsvári séták. Vincze Zoltán bevezetőjével. Illusztrált, térképmelléklettel. Kolozsvár, Korunk, 1992. Kopott papírkötésben.
15071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF