Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 195

15108.

Rufpreis:
1 200 HUF

10 db útikönyv és album - Moszkva, Leningárd, Athén, Frankfurt, stb. + Magyarország autóatlasza
15109.

Rufpreis:
1 200 HUF

"Honnan jövünk? Mik vagyunk? Hová megyünk?" Ezredvégi kérdések a Tiszatájban. Szerk.: Olasz Sándor. Szeged, 2000, Tiszatáj. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
15110.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pest megye képekben. 1945-1970. Bp., 1970, Hazafias Népfront Pest Megyei Bizottsága-Pest M. Tanács VB. Művelődési Osztálya-Pest M. Népművelési Tanácsadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15111.

Rufpreis:
1 600 HUF

15112.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lovas Dániel: Élet a régi Kecskeméten. Hétköznapok és ünnepek a 20. század első felében, magángyűjteményekben, régi fotókon és képeslapokon. A szerző, Lovas Dániel (1954-) könyvkiadó, szerkesztő által aláírt! H.n., é.n., Kecskeméti Lapok Kft.. 99 p. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15113.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyarország történeti helységnévtára. Fejér Megye. (1773-1808.) Szerk.: Szaszkóné Sin Aranka. Bp., 1987, Központi Statisztikai Hivatal. Fejér megye 1790-ben térképpel, 75x54 cm. Készült 1500 példányban. Kiadói papírkötés.
15114.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jaszlovszky Katalin-Tomsics Emőke: A tegnap világa. Magyarországi városok a századfordulón írásban és képben. Hanák Péter előszavával. Bp.,1992, Officina Nova. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó kissé kopott kartonált papírkötés.
15115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sebők Imre: Öt világrészen keresztül. Erdősi Károly előszavával. Bp., 1934., Szent-István-Társulat, 1 (színes, kétoldalas térkép) t. + 516+1 p. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. (Második kiadás.) Átkötött félvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti borítót felhasználták.
15116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15117.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Heimler Károly: Sopron topográfiája utca- és házjegyzékkel, részletes statisztikai táblákkal. Sopron, 1936, Röttig-Romwalter Nyomda Bérlői. Kiadói egészvászon kötés, térképmelléklettel, jó állapotban.
15118.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kiszely Gulya (szerk.): Debrecen szabad kir. város. Magyar városok fejlődése I. kötet. Bp., Vármegyei Könyvkiadó, 1931. Enyhén kopott bőrkötésben, aranyozott, dombornyomott címeres borítóval.
15119.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF