Paris. Notizen von Karl Scheffler. Leipzig, 1925, Insel-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Jean de La Monneraye-Auguste Dupouy-Roger Armand Weigert: Visages de L'Ile de France. Paris. Collection "Provinciales." Paris,1946,Horizons de France. Francia nyelven. Kiadói kopott papírkötés.
Pest megye képekben. 1945-1970. Bp., 1970, Hazafias Népfront Pest Megyei Bizottsága-Pest M. Tanács VB. Művelődési Osztálya-Pest M. Népművelési Tanácsadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Lovas Dániel: Élet a régi Kecskeméten. Hétköznapok és ünnepek a 20. század első felében, magángyűjteményekben, régi fotókon és képeslapokon. A szerző, Lovas Dániel (1954-) könyvkiadó, szerkesztő által aláírt! H.n., é.n., Kecskeméti Lapok Kft.. 99 p. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Magyarország történeti helységnévtára. Fejér Megye. (1773-1808.) Szerk.: Szaszkóné Sin Aranka. Bp., 1987, Központi Statisztikai Hivatal. Fejér megye 1790-ben térképpel, 75x54 cm. Készült 1500 példányban. Kiadói papírkötés.
Jaszlovszky Katalin-Tomsics Emőke: A tegnap világa. Magyarországi városok a századfordulón írásban és képben. Hanák Péter előszavával. Bp.,1992, Officina Nova. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó kissé kopott kartonált papírkötés.
Sebők Imre: Öt világrészen keresztül. Erdősi Károly előszavával. Bp., 1934., Szent-István-Társulat, 1 (színes, kétoldalas térkép) t. + 516+1 p. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. (Második kiadás.) Átkötött félvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti borítót felhasználták.
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Kiszely Gulya (szerk.): Debrecen szabad kir. város. Magyar városok fejlődése I. kötet. Bp., Vármegyei Könyvkiadó, 1931. Enyhén kopott bőrkötésben, aranyozott, dombornyomott címeres borítóval.