Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2410257
15120
396
Books: Travelling, Local History
Gink Károly Hatvany Lajos: Beszélő házak és tájak (A magyar irodalom emlékhelyei). Bp., 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2411495
15121
396
Soós Péter: Barangolások hazai tájakon I-II. Budapest 1994. Buk, Mediart. Kiadói kartonált papírkötés.
2411328
15122
396
Lázár István (szerk.) Hegyek ölelésében. Észak-Magyarország. Bp., 1989, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
2411472
15123
396
Studia Comitatensia 7-8. - Fejezetek Pest megye történetéből. Ikvai Nándor (szerk.) Szentendre, 1979, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. 2410549
15124
396
Legeza László és Szacsvay Péter: Felvidéki utakon. 1. kötet Hommonától Felkáig. Budapest, 1995, Mikes. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban. Szép állapotban.
2409942
15125
396
Herepei János: A házsongárdi temető régi sírkövei. Bp., 1988, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2410275
15126
396
Mirko Vosátka: Természetjárók enciklopédiája. Bp., 1978, Madách. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 2410532
15127
396
Szacsvay Imre, Szacsvay Péter, Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2410498
15128
396
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2406367
15129
396
A Mongóliai magyar vízkutatás és feltárás története 1957-1970. Bp., 1973. Vízdok. Kiadói papírkötésben 2406344
15130
396
Zádor Mihály: Kaposvár. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. 317 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt papír védőborítóban. 2368726
15131
396
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF