https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 195

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.
1
15096.

Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gerő László: A Budai Várnegyed. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15097.

Gerő László: A Budai Várnegyed. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Diglics György: Száz éves a Miskolci Légszeszgyár. 1882-1982. Miskolc, 1982, Tiszántúli Gázszolgáltató Vállalat,(Borsod m. Nyomdaipari-ny.) Kiadói papírkötés.
1
15098.

Diglics György: Száz éves a Miskolci Légszeszgyár. 1882-1982. Miskolc, 1982, Tiszántúli Gázszolgáltató Vállalat,(Borsod m. Nyomdaipari-ny.) Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. Olaszország, 1996, Reader's Digest. Színes képekkel és térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
15099.

Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. Olaszország, 1996, Reader's Digest. Színes képekkel és térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
1
15100.

Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Trócsányi Zoltán: Észak nomádjai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kicsit foltos borítóval de egyébként jó állapotban.
1
15101.

Trócsányi Zoltán: Észak nomádjai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kicsit foltos borítóval de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szacsvay Imre, Szacsvay Péter, Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
1
15102.

Szacsvay Imre, Szacsvay Péter, Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Gábor: Várak, várkastélyok, várhelyek Magyarországon. Bp., 1984, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1
15103.

Kiss Gábor: Várak, várkastélyok, várhelyek Magyarországon. Bp., 1984, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Karl Gröber: Palestine and Syria. New York, 1926. Via Lens. KIadói vászokötésben.
1
15104.

Karl Gröber: Palestine and Syria. New York, 1926. Via Lens. KIadói vászokötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl With: jawa. Hagen, 1922. Folkwang. Kiadói, sérült papírkötésben
1
15105.

Karl With: jawa. Hagen, 1922. Folkwang. Kiadói, sérült papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.
1
15106.

Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sigrid Schneider (szerk.): Ansichtssachen. Bilder von Essen. 2002, Essen. Ruhrlandmuseum Essen. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kiállítási katalógus, amelyben Essen, a Ruhrvidék jelentős városát mutatja be fotókon keresztül, többek közt a II. világháborúból.
1
15107.

Sigrid Schneider (szerk.): Ansichtssachen. Bilder von Essen. 2002, Essen. Ruhrlandmuseum Essen. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kiállítási katalógus, amelyben Essen, a Ruhrvidék jelentős városát mutatja be fotókon keresztül, többek közt a II. világháborúból.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse