Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 195
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2328566
15550
396
Books: Travelling, Local History
Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 6 db. Prohászka László: A milleniumi emlékmű. Bp, 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. + Műemlékvédelem. Műemlékvédelmi és Építészettörténeti Szemle, X évf. 4. szám. Bp, 1966, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Sérült gerinncel és gyűrött, foltos borítóval. + Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Kopott, szakadozott borítóval. + Egry Margit-Wellisch Judit: Az Országház. Bp., 1955.-1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben. KIssé kopott borítóval. + Vujicsics D. Sztoján: A pesti szerb templom. Bp, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói, kissé foltos, kopott papírkötésben. + Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott papírkötés.
2324235
15551
396
900
2325269
15556
396
Hadobás Pál: Emlékhelyek Edelényben. Edelény, 2004., Művelődési Központ, Könyvtár és Múzeum. Edelényi Füzetek 32. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Újszerű állapotban.
2192364
15557
396
2192553
15558
396
2072236
15559
396
2213953
15560
396
Kazincbarcika földrajza. Szerk.: Frisnyák Sándor. Kazincbarcika, 1979., Kazincbarcika Városi Tanácsa. Kiadói papírkötés.
2187791
15561
396
Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Báró Mednyánszky László. 1852-1919. Bp., 2001., Polgár Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikált?)
2187804
15562
396
2211390
15563
396
Örsi Julianna: A Nagykunság 1848-49-ben. Karcag, 1998, Barbaricum Könyvműhely. Papírkötésben, szép állapotban. Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára jelent meg.
2211046
15564
396
100
Kibédi népballadák. Gyűjtötte, bevezetővel és jegyzetekkel ellátta: Ráduly János. Bukarest, 1975., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 2211300
15565
396
100
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF