Ulrich Attila: A tokaji uradalom gazdálkodása a XVII. század második felétől a napóleoni háborúk koráig. Szerk.: Bencsik János. Tokaj Várostörténeti Tanulmányok IV. Tokaj, 2003., Jósa András Múzeum-Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötés,jó állapotban.
Szendrey István-Nyakas Miklós: Derecske története. Debrecen, 1980, Derecskei Nagyközségi Tanács. Kiadói papírkötésben, a külső boríték kissé foltos, egyébként jó állapotban.
Gyenesdiás Nagyközség Monográfiája. II. Gyenesdiás természeti képe. Szerk.: Dr. Szabó István. Gyenesdiás, 2008, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Források Budapest múltjából. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai Bp., 1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben,