Jaszlovszky Katalin-Tomsics Emőke: A tegnap világa. Magyarországi városok a századfordulón írásban és képben. Hanák Péter előszavával. Bp.,1992, Officina Nova. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó kissé kopott kartonált papírkötés.