1910 A Magyar Szent Korona Országainak bűnügyi statisztikája az 1904-1908. évekről. Magyar Statisztikai Közlemények. 30. köt. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1910, Athenaeum, VIII+84+235+5 p.+2 (két lapon 4 térkép) t. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XII. köt.: Csehország. (II. rész.) Bp., 1896, M. Kir. Államnyomda, XII+680 p.+1 (Csehországi német viseletek, hártyapapírral védett kromocinkográfia) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
Vas vármegye és Szombathely megyei város általános ismertetője és címtára az 1931-32. évre. Főszerkesztő: F. Szabó Béla. Szerk.: Gyulay Sándor, Rexa Dexő, Szathmáry István. Bp., (1931), Vármegyei Tisztviselők Orsz. Egyesülete, 4+656 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval.
Győr szabad királyi város címeres kiváltságlevele. 1743. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2000., Híd, 56 p. Kiadói aranyozott bársony-kötésben. Számozott (1000/0002.) és A szerkesztő, Dr. Csáky Imre által dedikált példány. Ritka!
Winkler Gábor: Győr. 1939-1999. Győr, 1999, Műhely. Magyar, német és angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Winkler Gábor: Győr. 1539-1939. Győr, 1998, Műhely. Magyar, német és angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Csatkai Endre és mások: Sopron és környéke műemlékei. Magyarország műemléki topográfiája II. kötet. Győr-Sopron megye műemlékei I. rész. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Sopron. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonata. 7. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 16 p.+3 t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, két kijáró táblával, a gerincén szakadással.
Koller Gusztáv: A soproni céhek életéből a XVI. és XVII. században. Bp., 1915, Markovits és Garai Könyvnyomdája. 72 p. Kissé szakadt kiadói papírkötés, kopott, foltos, kissé hiányos borítóval.
50 éves a Fővárosi Autótaxi Vállalat. Évkönyv. (1913-1963.) Összeáll. és szerkesztette: Mányi Szabó István. Bp.,1963, Nyomdaipari Tanulóintézet, 36+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 500 példányban.