15013.
Beendet 396. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. V. Stiria. Bp., 1890, M. Kir. Államnyomda, XI+412 p.+1 (Stájer népviselet, hártyapapírral védett kromocinkográfia) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.