Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 316
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411268
17967
396
Max de Roxhe: A szerelem étkei. Illusztrált. Belefűzött szalaggal. Bp., Panem, 1991. Kiadói kartonált papírkötésben. 2375912
17968
396
Paor Lilla: Nem állunk meg félúton... Tizennégy igaz történet az ötvenes évekből. DEDIKÁLT! Bp., 2017, Kornétás Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2343361
17969
396
Török Rezső: Vadevezős. Bp., 1937, Nova. Kiadói foltos egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2411622
17970
396
Várnai Zseni: És és föld között. Bp., 1941, az Író kiadása. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
2191500
17971
396
2405384
17972
396
Dr. Közi-Horváth József: Nemzetiszinű pogányság. Budapest, A szerző saját kiadása, 1937. Papírkötésben. 2407113
17973
396
Mikszáth Kálmán: Tavaszi rügyek. Abonyi Zoltán rajzaival. Bp., én., Révai. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, és kopott, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, 1942-es tanári-cserkészparancsnoki ajándékozási sorokkal.
2407095
17974
396
A bűvös kocka. Szerk.: Rubik Ernő. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. 2409369
17975
396
Edgar Rice Burroughs: Tarzan és Opar kincsei. Ford.: Kovács György. Bp.,én. ,Pantheon, 224 p. Kiadói kopott félvászon-kötésben, laza, kissé sérült kötéssel.
2408734
17976
396
Tamási Áron: Szívbéli barátok. Ifjúsági regény. Bp., 1946, Révai, 125+3 p. Első kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés. 2408805
17977
396
Schmidt Sándor: A drágakövek II. kötet. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XLII. köt. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+319+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 2410745
17978
396
Lakatos Vince: Hatrongyos. Bp.,[1944],Stádium. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóba, a védőborítón hiánnyal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF