Mikszáth Kálmán: A jó palócok. (Tizenöt apró történet.) Ötödik kiadás,(a borítón negyedik kiadás van.) Bp., én., Légrády. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
Missuray-Krúg Lajos: Társpohár. Missuray-Krúg Lajos költeményeinek gyűjteményes kiadása. Móra László előszavával. A 100 darab számozott példány egyike a szerző sajátkezű aláírásával és ajánlásával. Scarbantia-könyvek, Sopron, 1939. Papírkötésben, szakadt, foltos borítóval.
Magyar anekdotakincs. Gyűjtötte és magyarázza: Tóth Béla. V. kötet. Kézzel írt bejegyzéssel. Színes szélű lapokkal, illusztrációkkal. Bp., Singer és Wolfner, é.n. Kopott egészvászon kötésben, dombornyomott, festett, aranyozott borítóval.
Zolnay Vilmos: A bridge-rummy szabályai. Bp., 1930, Lőrincz Ernő,(Hornyánszky V.-ny.), 46+2 p. Kiadói papírkötésben, a borítón kis hiánnyal, kis szakadással.
Euripides: A phoeniciai nők. Ford.: Szentirmay Gyula. Előszóval és bevezetéssel ellátta: Szentirmay Gizella. Bp., 1910, Győző Andor. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán hiánnyal, a gerincen sérülésnyommal, az alsó részén kis hiánnyal. A bevezetés írójának, Szentirmay Gizella műfordító, tanár testvérének, Szentirmay Ödön (1876-1953) kúriai bíró, közgazdásznak az ajándékozási soraival Bródy Ernő (1873-1961) ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő, Bródy Sándor író unokaöccsének, a két háború közötti zsidóság prominens alakja részére. Bródy Ernő névbélyegzőjével.