Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 316

Fekete István: Vuk. Bp., é.n. Móra. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
17943.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965., Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
17944.

Rufpreis:
5 000 HUF

17945.

Rufpreis:
1 200 HUF

17946.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965., Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt nylon-védőborítóban.
17947.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mikszáth Kálmán: A jó palócok. (Tizenöt apró történet.) Ötödik kiadás,(a borítón negyedik kiadás van.) Bp., én., Légrády. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
17948.

Rufpreis:
1 200 HUF

Missuray-Krúg Lajos: Társpohár. Missuray-Krúg Lajos költeményeinek gyűjteményes kiadása. Móra László előszavával. A 100 darab számozott példány egyike a szerző sajátkezű aláírásával és ajánlásával. Scarbantia-könyvek, Sopron, 1939. Papírkötésben, szakadt, foltos borítóval.
17949.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar anekdotakincs. Gyűjtötte és magyarázza: Tóth Béla. V. kötet. Kézzel írt bejegyzéssel. Színes szélű lapokkal, illusztrációkkal. Bp., Singer és Wolfner, é.n. Kopott egészvászon kötésben, dombornyomott, festett, aranyozott borítóval.
17950.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zolnay Vilmos: A bridge-rummy szabályai. Bp., 1930, Lőrincz Ernő,(Hornyánszky V.-ny.), 46+2 p. Kiadói papírkötésben, a borítón kis hiánnyal, kis szakadással.
17951.

Rufpreis:
1 400 HUF

[Matkovich Pál (1836-1887)] Bús Vitéz: Senki Pál történeteiből. Bp.,[1881] ,Aigner Lajos, 4+299 p. Papírkötés, kissé foltos lapokkal.
17952.

Rufpreis:
2 000 HUF

Euripides: A phoeniciai nők. Ford.: Szentirmay Gyula. Előszóval és bevezetéssel ellátta: Szentirmay Gizella. Bp., 1910, Győző Andor. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán hiánnyal, a gerincen sérülésnyommal, az alsó részén kis hiánnyal.   A bevezetés írójának, Szentirmay Gizella műfordító, tanár testvérének, Szentirmay Ödön (1876-1953) kúriai bíró, közgazdásznak az ajándékozási soraival Bródy Ernő (1873-1961) ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő, Bródy Sándor író unokaöccsének, a két háború közötti zsidóság prominens alakja részére. Bródy Ernő névbélyegzőjével.
17953.

Rufpreis:
2 400 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Gyoma, 1921, Kner Izidor. 195 p. Kiadói félvászon-kötés, részben festett lapélekkel, kissé foltos lapokkal.
17954.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF