Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 316
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2408769
17931
396
May Károly: A fekete táltos. Átdolgozta: Dr. Mikes Lajos. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapszélekkel, kissé laza fűzéssel.
2406048
17932
396
May Károly: A medvevadász. Bp., é.n. Athenauem. Újrakötött félvászon kötésben az eredeti papírboríró felhasználásával 2381077
17933
396
May Károly kalandjai: Kaiman kapitány. Bp., é.n. Uránia. Kiadói, laza vászonkötésben
2406097
17934
396
May Károly uti kalandjai. A sivatag úrnője. Bp., é.n. Athenaeum Kiadói félvászon kötésben, laza fűzés, kopott.
2406084
17935
396
May Károly kalandjai. Joe Burkers, A félszemű. Bp., é.n. Aczél testvérek. Kiadói félvászon kötésben, laza fűzés, kopott. 2408770
17936
396
May Károly kalandjai. Joe Burkers, A félszemű. Bp., é.n. Aczél testvérek. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
2406089
17937
396
May Károly uti kalandjai. A szkipetárok földjén. Bp., é.n. Athenaeum Kiadói félvászon kötésben, laza fűzés, kopott.
2379722
17938
396
May Károly: Karácsony. May Károly uti kalandjai. Hegedüs Arthur fordítása. Bp, 1918, Uránia. Félvászon kötésben, kissé kopott borítóval és helyenként foltos lapokkal. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
2406075
17939
396
Fekete István: Zsellérek. Bp., (cca 1940), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon kötésben 2405403
17940
396
Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. Bp.,1986,Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Széteső állapotban. 2411365
17941
396
Fekete István: Barangolások. Elbeszélések. Csergezán Pál rajzaival. Bp., Móra, 1968. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval.
2405056
17942
396
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF